Субота, 13.04.2024, 21:39
Вхід | Вихід | RSS
Javascript DHTML Drop Down Menu Powered by dhtml-menu-builder.com
Belarusian  English  Russian  Ukrainian 

Меню

Пошук

Погода та курс валют

Погода
Погода у Знам'янці

вологість:

тиск:

вітер:Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Опитування

СтатистикаОнлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Інформаційний портал


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Відео про місто

Корисні посилання

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Нетреба Іван Миколайович

  
12
24 квітня 2014 року на 58 пленарному засіданні міської ради було заслухано звіт депутата міської ради Нетреби Івана Миколайовича, який був обраний депутатом Знам’янської міської ради шостого скликання по багатомандатному виборчому окрузі від ВО «Батьківщина». Під час доповіді Іван Миколайович відзначив, що він у своїй діяльності керується Законами України, Регламентом Знам’янської міської ради та іншими нормативними документами, що визначають порядок діяльності депутатів та ради.

Депутат наголосив на тому, що він у роботі депутатського корпусу міської ради старається брати активну участь і не стояти осторонь до вирішення усіх проблем, які викликає наше сьогодення. Згідно рішення міської ради був обраний членом постійної комісії з питань споживчого ринку, підприємництва та правової політики. Одним із основних обов`язків своєї діяльності, вважаю - участь у пленарних засіданнях міської ради та роботі комісії. Приймав участь в обговорені питань, що виносились на сесії, надавав свої пропозиції.

Виконуючи свої депутатські повноваження, для вирішення питань, що турбують громадян нашого міста, я, перш за все, намагаюся вирішити їх шляхом особистого звернення до керівників відповідних служб та знайти вихід із ситуацій, що мають місце. Адже я розумію, що у людей з’являються нові проблеми, і моє завдання – їм допомогти.

Кировоград: новости и сайты