Субота, 20.07.2024, 20:48
Вхід | Вихід | RSS
Javascript DHTML Drop Down Menu Powered by dhtml-menu-builder.com
Belarusian  English  Russian  Ukrainian 

Меню

Пошук

Погода та курс валют

Погода
Погода у Знам'янці

вологість:

тиск:

вітер:Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Опитування

СтатистикаОнлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Інформаційний портал


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Відео про місто

Корисні посилання

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

«Оборона. Правопорядок. Захист. Порятунок»

«Оборона. Правопорядок. Захист. Порятунок»
1. Чорненко Вадим Григорович-старший інспектор Знам’янського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Кіровоградській обл, капітан
2. Бобоша Валерій Іванович – головний інспектор, підполковник служби цивільного захисту Знам’янського МРВ Управління ДСНС України у Кіровоградській обл
3. Не підтримую жодного з кандидатів
4. Поливода Віктор Васильович - старший прапорщик служби цивільного захисту, старший водій ДПРЧ-18 Управління ДСНС України у Кіровоградській обл
Всього відповідей: 335

Шановні мешканці міста 
Голосування припинено. Дякуємо за вашу активність.
Звертаємо вашу увагу на те, що з метою більш об’єктивного визначення результатів голосування по кожній із номінацій щорічного міського конкурсу «Людина року» проголосувати має можливість 
тільки зареєстрований користувач.

Бобоша Валерій Іванович (11 травня 1976 р.н.) – головний інспектор, підполковник служби цивільного захисту Знам’янського МРВ Управління ДСНС України у Кіровоградській області. 
Валерій Іванович займається організацією та здійсненням заходів щодо запобігання виникнення надзвичайних ситуацій. Ерудований, енергійний, ініціативний, професійно підготовлений працівник. Свої функціональні обов’язки знає і застосовує їх у роботі, вміє оперативно розв’язувати поставлені завдання. Має добрі організаторські здібності. Вимогливий до себе та підлеглих. При вирішення  службових питань проявляє принциповість та наполегливість. Постійно працює над самовдосконаленням та підвищенням свого професійного рівня. Добре знає ділові, професійні та моральні якості особового складу підрозділу.

Поливода Віктор Васильович  (19 жовтня 1972 р.н.) - старший прапорщик служби цивільного захисту, старший водій ДПРЧ-18 Управління ДСНС України у Кіровоградській області.
Віктор Васильович належно виконує свої функціональні обов’язки. Має високий професіоналізм, вагомий внесок у справу цивільного захисту населення. За час проходження служби у 18-й державній пожежно-рятувальній частині Управління ДСНС України у Кіровоградській області зарекомендував себе з позитивної сторони. До виконання службових обов’язків ставиться з відповідальністю. Знає тактико-технічну характеристику пожежної техніки, яка знаходиться на озброєнні підрозділу. Приймає активну участь у ремонті пожежної техніки. Постійно підвищує свій професійний рівень. В екстремальних умовах діє чітко, рішуче та розсудливо. Неодноразово залучався до ліквідації наслідків різного роду надзвичайних ситуацій природного та техногенного характеру.

Чорненко Вадим Григорович (6 грудня 1989 р.н.) – старший інспектор Знам’янського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Кіровоградській області, капітан поліції.
За час служби в Національній поліції та на займаній посаді зарекомендував себе з позитивної сторони. Компетентний, здатний якісно та ефективно реалізовувати на службі свої потенційні можливості. Енергійний, працелюбний, старанний працівник, працює не рахуючись з особистим часом.
Ним особисто взято участь в організації та забезпеченні проведення на території обслуговування Знам’янського відділу поліції 67 масових заходів. Приймав участь в організації та забезпеченні проведення спільних навчань Збройних Сил України та територіальних органів СБУ в Кіровоградській області на території військової частини А-1201.
Вадим Григорович користується авторитетом в колективі та серед населення міста і району. До виконання своїх службових обов’язків ставиться з почуттям відповідальності за доручену справу, принциповий у вирішенні службових питань. Морально стійкий, сміливий, рішучий. Знає правила застосування зброї та вміє нею володіти. Добре володіє прийомами рукопашного бою, спеціальними засобами індивідуального захисту та активної оборони. Здатний переносити психофізичні навантаження та труднощі служби.

Кировоград: новости и сайты