Субота, 13.04.2024, 07:31
Вхід | Вихід | RSS
Javascript DHTML Drop Down Menu Powered by dhtml-menu-builder.com
Belarusian  English  Russian  Ukrainian 

Меню

Пошук

Погода та курс валют

Погода
Погода у Знам'янці

вологість:

тиск:

вітер:Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Опитування

СтатистикаОнлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Інформаційний портал


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Відео про місто

Корисні посилання

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Органи самоорганізації населення

Положення

Міський огляд-конкурс на звання "Краща вулиця", "Кращий багатоповерховий будинок", "Краще об'єднання співвласників багатоквартирного будинку"


Міський огляд-конкурс на звання "Краща вулиця", "Кращий багатоповерховий будинок", "Краще об'єднання співвласників багатоквартирного будинку"     
12З метою створення умов для участі жителів міста у вирішенні питань місцевого значення, задоволення соціальних, культурних, побутових та інших потреб жителів шляхом сприяння у наданні їм відповідних послуг, 18 березня 2016 року було прийнято рішення міської ради №154 «Про затвердження Положень про органи самоорганізації населення – будинкові та квартальні комітети та переліку територій, у межах яких вони діють». 

22 вересня 2017 року рішенням міської ради №1068 було внесено доповнення до зазначеного рішення міської ради, а саме: надано право головам квартальних та будинкових комітетів, головам ОСББ та ЖБК здійснювати координацію та прийом робіт, які виконуються комунальними службами на їх території. Затверджено також і посвідчення керівника органу самоорганізації населення м. Знам’янка. Наразі у місті діють 34 квартальних та 16 будинкових комітетів, створено 70 ОСББ та 7 ЖБК. Очолюють їх люди ініціативні, які взяли на себе велику відповідальність. 

Наші постійні помічники, саме так можна назвати цих людей, що працюють на громадських засадах та приймають активну участь у житті нашого міста. Видають довідки та характеристики, складають акти обстеження тощо, сприяють виконанню доручень під час організації роботи з населенням за місцем проживання, докладають до цього максимум зусиль.

З метою вдосконалення форми та змісту роботи квартальних та будинкових комітетів, організовується постійне інформування їх через місцеві засоби масової інформації про роботу Знам’янської міської ради та її виконавчого комітету та, про основні прийняті рішення, про вирішення основних проблем мікрорайонів міста ( проводиться  щорічна передплата  газети міської ради "Знам`янські вісті" головам та секретарям будинкових комітетів, головам квартальних комітетів, ветеранам органів самоорганізації населення).

Отримують необхідну інформацію голови комітетів через відділ забезпечення діяльності міської ради, який впроваджує різні форми роботи з цією категорією людей. Однією із форм роботи є проведення щоквартальних нарад. Проводяться вони не рідше одного разу на квартал.  Тут розглядаються проблеми соціально-економічного розвитку міста; питання, пов`язані зі змінами в діючому законодавстві щодо соціального захисту населення та інші. Відділ узагальнює пропозиції та зауваження, висловлені під час проведення нарад та передає на розгляд відповідальним виконавцям.

Квартальні та будинкові комітети, ОСББ та ЖБК залучаються до благоустрою міста та утримання в належному стані житлового фонду міста через проведення міського огляду-конкурсу на звання «Краща вулиця», «Кращий багатоповерховий будинок», «Краще об’єднання співвласників багатоквартирного будинку», "Кращий житловий будинок та присадибна ділянка приватного сектору", що стимулює знам`янчан підтримувати у належному санітарному стані і садиби, і прилеглі території. В обов`язковому порядку проводяться виїзні засідання комісії для найточнішого підведення підсумків. Рішенням виконавчого комітету Знам’янської міської ради встановлюються розміри премій переможцям та призерам міського-огляду конкурсу, нагородження сертифікатами, що дають право виконання робіт з благоустрою та ремонту, відбувається в рамках заходів зі святкування Дня міста. Види робіт визначаються спільно з мешканцями будинку чи вулиці. 

Одним із факторів успішної взаємодії органу виконавчої влади з органами самоорганізації населення є система заохочення представників органів самоорганізації за їх успішну роботу з населенням за місцем проживання. Відповідно до рішення міської ради, головам та секретарям будинкових комітетів, головам квартальних комітетів надається пільга при сплаті за послуги КП «Знам’янський комбінат комунальних послуг»» (сплати за послуги з утримання житлових будинків та прибудинкових територій, внутрішньобудинкових мереж та послуг по усуненню аварійних ситуацій, послуг з вивезення та утилізації твердих побутових відходів). Проводиться вітання з державними святами, днями народження, а також вручення в урочистій обстановці міським головою грамот та подяк.

У 2016 році члени квартальних та будинкових комітетів міста отримали канцелярські товари, що були придбані за кошти міського бюджету.
Протягом 2010-2017 р.р. представники органів самоорганізації населення є переможцями щорічного міського конкурсу "Знам'янчанин року" у номінації «Лідер органів самоорганізації населення».

Кировоград: новости и сайты