Понеділок, 22.07.2024, 13:47
Вхід | Вихід | RSS
Javascript DHTML Drop Down Menu Powered by dhtml-menu-builder.com
Belarusian  English  Russian  Ukrainian 

Меню

Пошук

Погода та курс валют

Погода
Погода у Знам'янці

вологість:

тиск:

вітер:Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Опитування

СтатистикаОнлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Інформаційний портал


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Відео про місто

Корисні посилання

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

«Підприємець року»

«Підприємець року»
1. Філоненко Олена Миколаївна – приватний підприємець, магазин «Слов’яночка»
2. Матвієнко Надія Леонідівна – приватний підприємець, міні-пекарня «Матвієнко»
3. Лежанська Еліна Василівна – приватний підприємець, магазин «Пан Халявський»
4. Не підтримую жодного з кандидатів
Всього відповідей: 554

Шановні мешканці міста 
Голосування припинено. Дякуємо за вашу активність.
Звертаємо вашу увагу на те, що з метою більш об’єктивного визначення результатів голосування по кожній із номінацій щорічного міського конкурсу «Людина року» проголосувати має можливість 
тільки зареєстрований користувач.

Лежанська Еліна Василівна (29 травня 1983 р.н.) – приватний підприємець, магазин «Пан Халявський».
Еліна Василівна розпочала свою трудову діяльність приватним підприємцем в сфері роздрібної торгівлі у 2013 році, відкривши разом із чоловіком два магазини «Пан Халявський». Має 6 найманих працівників, з якими підписані трудові угоди. Додатково співпрацює з кіровоградськими виробниками в рамках акції «Купуй Кіровоградське». 
Еліна Василівна постійно бере участь у суспільно-громадському житті міста. Надає матеріальну та фінансову допомогу в проведенні масових заходів та свят, які проводяться органами місцевого самоврядування та громадською організацією «Знам’янська міська Спілка підприємців», зокрема День Перемоги, День захисту дітей, День людей похилого віку та ін. Активно допомагає та надає благодійну підтримку воїнам АТО, а також вимушеним переселенцям та людям, які опинилися в складних життєвих обставинах. 
Користується заслуженим авторитетом і повагою в нашому місті та районі серед колег, які займаються малим бізнесом та приватних підприємців міста.
Має нагороди та відзнаки: Дипломи «За плідну та успішну співпрацю з підприємствами України», «За вагомий внесок в розвиток брендів України та забезпечення населення продуктами харчування», Почесна грамота Кіровоградської ОДА.

Філоненко Олена Миколаївна (6 березня 1960 р.н.) – приватний підприємець, магазин «Слов’яночка».
Олена Миколаївна розпочала свою трудову діяльність приватним підприємцем у 2000 році, разом з чоловіком відкрила магазини «Візит» та «Наша ряба». З 2005 року відкрили мережу магазинів «Слов’яночка». На сьогоднішній день працює шість магазинів, три з яких знаходяться в суборенді. Має 5 найманих працівників, з якими підписані трудові угоди. Додатково співпрацює з кіровоградськими виробниками в рамках акції «Купуй Кіровоградське».
Олена Миколаївна постійно бере участь у суспільно-громадському житті міста. Надає матеріальну та фінансову допомогу в проведенні масових заходів та свят, які проводяться органами місцевого самоврядування та громадською організацією «Знам’янська міська Спілка підприємців», зокрема День Перемоги, День захисту дітей, День людей похилого віку та ін. Щорічно надає матеріальну допомогу у вигляді святкового торту випускникам школи-інтернату для святкування випускного вечора. Активно допомагає та надає благодійну підтримку воїнам АТО, а також вимушеним переселенцям та людям, які опинилися в складних життєвих обставинах. 
Користується заслуженим авторитетом і повагою в нашому місті та районі серед колег, які займаються малим бізнесом та приватних підприємців міста.
Має нагороди та відзнаки: Грамота відділу департаменту економічного розвитку торгівлі Кіровоградської ОДА, Грамоти Знам’янської міської ради.

Матвієнко Надія Леонідівна (6 квітня 1956 р.н.) – приватний підприємець, міні пекарня ПП «Матвієнко».
Надія Леонідівна розпочала свою трудову діяльність приватним підприємцем у 1998 році. Разом з чоловіком орендували автомобіль і займались виїзною торгівлею хлібобулочних виробів. Через деякий час придбали обладнання і відкрили свою пекарню, почали займатися виробництвом хлібобулочних та кондитерських виробів. На даний час мають два місця реалізації своєї продукції: на території центрального ринку та у центральній частині міста. На сьогоднішній день має 10 найманих працівників, з якими підписані трудові угоди. Додатково співпрацює з кіровоградськими виробниками в рамках акції «Купуй Кіровоградське».
Надія Леонідівна постійно бере участь у суспільно-громадському житті міста. Надає матеріальну та фінансову допомогу в проведенні масових заходів та свят, які проводяться органами місцевого самоврядування та громадською організацією «Знам’янська міська Спілка підприємців», зокрема День Перемоги, День захисту дітей, День людей похилого віку та ін. Надає допомогу дитячим будинкам. Активно допомагає та надає благодійну підтримку воїнам АТО, а також вимушеним переселенцям та людям, які опинилися в складних життєвих обставинах. 
Користується заслуженим авторитетом і повагою в нашому місті та районі серед колег, які займаються малим бізнесом та приватних підприємців міста.
Має нагороди та відзнаки: Подяки та Грамоти Знам’янської міської ради, медаль «За трудову відзнаку».


Кировоград: новости и сайты