Середа, 12.06.2024, 21:38
Вхід | Вихід | RSS
Javascript DHTML Drop Down Menu Powered by dhtml-menu-builder.com
Belarusian  English  Russian  Ukrainian 

Меню

Пошук

Погода та курс валют

Погода
Погода у Знам'янці

вологість:

тиск:

вітер:Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Опитування

СтатистикаОнлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Інформаційний портал


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Відео про місто

Корисні посилання

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Поради психолога

Поради психолога:

ВИ МРІЄТЕ СТВОРИТИ ПРИЙОМНУ СІМ'Ю


Звісно ж, це сміливе та героїчне рішення - виховання прийомної дитини. Але це і дуже відповідальне рішення. Психологи переконані, що одного тільки сильного бажання прийняти дитину в сім»ю недостатньо. Необхідна психологічна та практична готовність.
Іншими словами, необхідно продумати всі побутові ситуації, підготувати дім до приходу дитини. Не треба забувати, що прийняти в родину дитину повинні і ваші кревні діти…
Частіше всього ініціатором такого вчинку є жінка. Звісно, зафіксовано деякі випадки, коли чоловік першим починає задумуватися про прийомну дитину. Дуже добре, якщо подружжя одночасно мріє про таку подію. Але частіше буває навпаки: хтось мріє про дитину, а інший - просто ще не готовий до цього. І так і не буде готовий… А все тому, що він дивиться на оточуючий світ другими очима.
Що ж робити, коли ідея створення прийомної сім»ї не залишає жінку? А чоловік –проти. Психологи радять в такому випадку не тиснути на нього деякий час. Верніться до цього питання через рік-півтора. Пам»ятайте, прийомна дитина повинна відчувати, що її люблять обоє батьків.
Отже, подружжя все ж вирішило створити прийомну сім»ю. Але ж у вас є власні дітки, а мотив вашого вчинку - просто допомогти покинутій дитини знайти справжню сім»ю. Як же підготувати своїх дітей до приходу в родину нового члена? Як зробити так, щоб рідна дитина не почала ревнувати, ображатися?
Психологи рекомендують - починати треба з розмови. Поясніть своїй дитині просто та доступно, чому ви хочете взяти дитину-сироту. Можна відвідати разом заклад, в якому перебуває дитина.
Потім запитайте у своєї дочки або сина, чи хочуть вони допомогти іншій дитині? Адже вона теж хоче, щоб у неї була своя сім»я, свій дім, свої іграшки. Скоріш за все, ваша дитина відповість: так, звісно. Потім можна піти та купити для прийомної дитини подарунки. Але не забудьте при цьому подарувати щось і своїй дитині.
Далі - розкажіть рідній дитині про ті плюси, які чекають її після приходу в родину прийомної дитини. Розкажіть, як весело їм буде разом, як вони будуть гратися, підтримувати одне одного.
Але при цьому не забудьте підготувати дитину і до неприємних моментів, адже вони теж мають місце.
Підійдіть дуже серйозно до цього питання, якщо ваші син чи донька знаходяться в підлітковому віці. Підлітку в 12-13 років досить важко зрозуміти батьків з приводу такого рішення, вони можуть дуже образитися та замкнутися в собі.
При виборі дитини майбутні прийомні батьки повинні враховувати її вік. Психологи впевнені, що найбільш ідеальна різниця між дітьми - не менше двох років.
І запам»ятайте: прийомну дитину ніяким чином не можна виділяти, відноситися до неї треба так, як до власної дитини. Тільки тоді в родині буде панувати лад, любов та взаємоповага!  


Кировоград: новости и сайты