Субота, 27.07.2024, 01:26
Вхід | Вихід | RSS
Javascript DHTML Drop Down Menu Powered by dhtml-menu-builder.com
Belarusian  English  Russian  Ukrainian 

Меню

Пошук

Погода та курс валют

Погода
Погода у Знам'янці

вологість:

тиск:

вітер:



Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Опитування

Статистика



Онлайн всього: 11
Гостей: 11
Користувачів: 0

Інформаційний портал


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Відео про місто

Корисні посилання

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Порядок присвоєння почесного звання

Порядок присвоєння почесного звання "Мати-героїня"

 

         Згідно з Указом Президента України "Про почесні звання України" та відповідно до вимог Положення про почесні звання України, кандидатом на присвоєння  Почесного  звання України "Мати-героїня ", має право стати  жінка, яка народила та виховала 5 і більше дітей (у тому числі, усиновлених) і створила для них сприятливі умови для здобуття освіти,  розвитку творчих   здібностей та формування високих і моральних якостей.

 

Ніяких вікових та релігійних обмежень до кандидаток – не існує. Проте є чітке обмеження віку п'ятої дитини: на момент подання клопотання їй має виповнитись 8 років.

 

Почесне звання України «Мати - героїня»  - є вищою формою відзначення громадян за вагомий внесок у реалізацію державної політики з питань сім'ї, материнства і дитинства, самовіддане виховання та навчання дітей і не присвоюється автоматично, тобто відразу, коли п'ята дитина досягла зазначеного віку або зібрані необхідні документи. Процедура розгляду цього питання є досить тривалою і має певний порядок. 

 

Для вирішення питання порушення клопотання про  можливість відзначення  Почесним званням  "Мати-героїня" кандидатки, з числа мешканців міста Знам’янки, повинні звернутись до сектору у справах сім’ї та молоді міськвиконкому для отримання консультацій щодо підготовки необхідного пакету документів, серед яких є обов’язковими ті, що стали підставою для порушення клопотання і підтверджують заслуги та вагомий особистий материнський внесок у виховання дітей.

 

Висунення кандидатур на присвоєння почесного звання здійснюється гласно за місцем роботи особи, яку представляють до нагородження, у трудових колективах установ, організацій, підприємств незалежно від типу, форми власності та господарювання. Якщо мати-кандидатка не працює,  клопотання мають право подати вуличні та будинкові комітети чи селищна та сільські ради.

 

Подані клопотання розглядаються на засіданні комісії з попереднього розгляду питань,  пов’язаних з нагородженням при міськвиконкомі, за рішенням якої документи або направляються на адресу обласної державної адміністрації або, за вимогою, повертаються тим жінкам, кандидатури яких не відповідають Положенню про присвоєння почесного звання України "Мати-героїня".

 

Клопотання, які порушуються творчими спілками, об’єднаннями громадян, мають бути попередньо погоджені з відповідними центральними органами виконавчої влади, Радою Міністрів Автономної Республіки Крим, обласними, Київською, Севастопольською міськими державними адміністраціями.

 

Органи, яким надано право вносити подання про присвоєння почесних звань, надсилають на ім’я Президента України зазначене подання і нагородний лист установленого зразка. У нагородному листі зазначаються конкретні заслуги особи, що стали підставою для порушення клопотання про присвоєння почесного звання.

 

За більш детальною інформацією всіх зацікавлених осіб запрошуємо звернутись до сектору  у справах сім’ї та молоді Знам’янського міськвиконкому (кабінету № 2), або зателефонувати по номеру 2-20-17 чи написати листа на електронну адресу vusms@mail.ru         

   

Кировоград: новости и сайты