Середа, 12.06.2024, 19:39
Вхід | Вихід | RSS
Javascript DHTML Drop Down Menu Powered by dhtml-menu-builder.com
Belarusian  English  Russian  Ukrainian 

Меню

Пошук

Погода та курс валют

Погода
Погода у Знам'янці

вологість:

тиск:

вітер:Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Опитування

СтатистикаОнлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Інформаційний портал


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Відео про місто

Корисні посилання

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Постійна комісія з питань освіти, культури, охорони здоров’я та соціального захисту населення

Постійна комісія з питань освіти, культури, охорони здоров’я та соціального захисту населення (голова В.Сиромятніков) утворена і обрана на другій сесії шостого скликання рішення міської ради від 10 листопада 2010 року №7 «Про утворення постійних комісій Знам’янської міської ради шостого скликання».

До складу постійної комісії входять 8 депутатів міської ради. На першому засідання обрано заступником голови комісії Корж Раїсу Олександрівну, секретарем – Бойко Світлану Василівну. До своїх повноважень члени комісії відносяться добросовісно, виконують надані доручення.

Комісія здійснює свою діяльність відповідно до планів роботи, затверджених на сесіях міської ради та вирішує поточні питання.

  • За звітний період комісією проведено 19 засідань, на яких прийнято 44 рішення.У даний час на контролі у постійної комісії перебувають :
  • Міська програма «Вчитель»; Міська цільова програма «Шкільна парта»; Міська програма по оздоровленню та відпочинку дітей на 2009-2013 роки»;
  • Міська цільова програма розвитку позашкільної освіти та підтримки обдарованої молоді на період до 2014 року»;
  • Міська комплексна програма «Молодь Знам’янщини на 2009-2015 роки»;
  • Міська цільова соціальна програма розвитку фізичної культури та спорту в м.Знам’янка на 2012-2016 роки»;
  • Міська цільова програма розвитку дошкільної освіти на 2011-2015 роки»;
  • Міська програма збереження історичної пам’яті про перемогу у Великій Вітчизняній війні на 2011-2020 роки».

За результатами розгляду про стан виконання міських програм було внесено пропозиції на сесію міської ради та знято з контролю 4 програми термін дії яких завершився.

Засідання постійних комісій проходять змістовно, із залученням виконавців програм, вносяться пропозиції членами комісії, які враховуються у проектах рішень сесій.У березні поточного року на засіданні комісії узгоджено питання та рекомендовано до розгляду на сесії міської ради щодо затвердження Міської програми з профілактики дитячої безпритульності та бездоглядності серед неповнолітніх на період до 2015 року.Крім того, актуальними для постійної комісії в цілому та кожного депутата є також питання соціального захисту, соціально-економічного розвитку міста, соціального забезпечення зайнятості населення, особливо інвалідів, пенсіонерів, ветеранів, малозабезпечених верств населення, виплати заробітної плати, комунальних питань.

Крім роботи в комісії її члени проводять активну депутатську діяльність серед виборців. Вони проводять прийоми громадян, беруть участь у заходах, що проводяться органами місцевого самоврядування в місті.

Особливо можна відмітити роботу депутатів Бойко С.В., Силка В.П., Корж Р.О., які беруть активну участь в обговоренні питань, що вносяться на її розгляд. Їх пропозиції та зауваження завжди актуальні та змістовні. У своїй подальшій діяльності комісія буде докладати максимум зусиль для організації роботи міської ради в межах чинного законодавства.

Загалом роботу комісії вважати задовільною.

Кировоград: новости и сайты