Постійна комісія з питань освіти, культури, охорони здоров’я та соціального захисту населення
Постійна комісія з питань освіти, культури, охорони здоров’я та соціального захисту населення (голова В.Сиромятніков) утворена і обрана на другій сесії шостого скликання рішення міської ради від 10 листопада 2010 року №7 «Про утворення постійних комісій Знам’янської міської ради шостого скликання».
До складу постійної комісії входять 8 депутатів міської ради. На першому засідання обрано заступником голови комісії Корж Раїсу Олександрівну, секретарем – Бойко Світлану Василівну. До своїх повноважень члени комісії відносяться добросовісно, виконують надані доручення.
Комісія здійснює свою діяльність відповідно до планів роботи, затверджених на сесіях міської ради та вирішує поточні питання.
За звітний період комісією проведено 19 засідань, на яких прийнято 44 рішення.У даний час на контролі у постійної комісії перебувають :
Міська програма «Вчитель»; Міська цільова програма «Шкільна парта»; Міська програма по оздоровленню та відпочинку дітей на 2009-2013 роки»;
Міська цільова програма розвитку позашкільної освіти та підтримки обдарованої молоді на період до 2014 року»;
Міська комплексна програма «Молодь Знам’янщини на 2009-2015 роки»;
Міська цільова соціальна програма розвитку фізичної культури та спорту в м.Знам’янка на 2012-2016 роки»;
Міська цільова програма розвитку дошкільної освіти на 2011-2015 роки»;
Міська програма збереження історичної пам’яті про перемогу у Великій Вітчизняній війні на 2011-2020 роки».
За результатами розгляду про стан виконання міських програм було внесено пропозиції на сесію міської ради та знято з контролю 4 програми термін дії яких завершився.
Засідання постійних комісій проходять змістовно, із залученням виконавців програм, вносяться пропозиції членами комісії, які враховуються у проектах рішень сесій.У березні поточного року на засіданні комісії узгоджено питання та рекомендовано до розгляду на сесії міської ради щодо затвердження Міської програми з профілактики дитячої безпритульності та бездоглядності серед неповнолітніх на період до 2015 року.Крім того, актуальними для постійної комісії в цілому та кожного депутата є також питання соціального захисту, соціально-економічного розвитку міста, соціального забезпечення зайнятості населення, особливо інвалідів, пенсіонерів, ветеранів, малозабезпечених верств населення, виплати заробітної плати, комунальних питань.
Крім роботи в комісії її члени проводять активну депутатську діяльність серед виборців. Вони проводять прийоми громадян, беруть участь у заходах, що проводяться органами місцевого самоврядування в місті.
Особливо можна відмітити роботу депутатів Бойко С.В., Силка В.П., Корж Р.О., які беруть активну участь в обговоренні питань, що вносяться на її розгляд. Їх пропозиції та зауваження завжди актуальні та змістовні. У своїй подальшій діяльності комісія буде докладати максимум зусиль для організації роботи міської ради в межах чинного законодавства.
Загалом роботу комісії вважати задовільною.