Субота, 13.04.2024, 20:22
Вхід | Вихід | RSS
Javascript DHTML Drop Down Menu Powered by dhtml-menu-builder.com
Belarusian  English  Russian  Ukrainian 

Меню

Пошук

Погода та курс валют

Погода
Погода у Знам'янці

вологість:

тиск:

вітер:Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Опитування

СтатистикаОнлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Інформаційний портал


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Відео про місто

Корисні посилання

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Постійна комісія з питань депутатської діяльності, регламенту, етики та гласності

Звіт
постійної комісії з питань депутатської діяльності, регламенту, етики та гласності
(гол. О.Смик)
за 2013 – І півріччя 2014 року

Постійна депутатська комісія утворена і затверджена рішенням міської ради від 10 листопада 2010 року №7 «Про утворення постійних комісій Знам’янської міської ради шостого скликання» у складі 5-ти депутатів міської ради.

Всі члени комісії займають активну громадську позицію, не дивлячись на зайнятість за основним місцем роботи, регулярно беруть участь у засіданнях комісії та сесіях міської ради, як того вимагає законодавство України. Виходячи з того, що депутати місцевої ради є представником інтересів територіальної громади, виборців свого виборчого округу вони відповідально відносяться до своїх депутатських обов’язків – зустрічаються з виборцями, вирішують їхні питання, роблять депутатські запити, беруть активну участь в обговоренні питань на сесії, вносять свої пропозиції та зауваження.

Постійна комісія з питань депутатської діяльності, регламенту, етики та гласності проводять свою роботу у відповідності до Конституції України, Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні» та «Про статус депутатів місцевих рад», Регламенту міської ради, Положення про постійні комісії міської ради, а також інших законодавчих актів. Значну увагу комісія приділяє роботі над проектами рішень міської ради. Перед кожним пленарним засіданням ради на спільних засіданнях депутатських комісій та на своїх окремих вона розглядає матеріали до питань, що виносяться на розгляд сесії, розробляє пропозиції та зауваження, готує власні висновки. За 2013 рік включно до цього часу проведено 16 засідань постійних комісій.

Постійно під контролем комісії знаходяться питання, які стосуються організації роботи міської ради та депутатського корпусу та які витікають зі змін у правовому полі нашої держави. Це такі як наприклад «Про внесення змін до Регламенту Знам’янської міської ради», «Про положення про помічника-консультанта депутата міської ради» та інші. Розглядаються також питання про стан дисципліни депутатського корпусу при проведенні сесій міської ради, засіданні постійних комісій.

У плані вирішення питань загальної діяльності міської ради та її органів на контролі у постійної комісії перебувають: Міська комплексна програма розвитку засобу масової інформації – редакції газети «Знам’янські вісті» у м. Знам’янка на 2014-2017 роки; Програма розвитку місцевого самоврядування м. Знам’янка на 2011-2015 роки; Програма правової освіти населення на 2010-2015 роки; Програма сприяння розвитку інститутів громадянського суспільства м. Знам’янка на 2012-2015 року; Міська програма інформатизації на 2013-2015 роки. Всі ці програми призвані сприяти взаємодії жителів міста з місцевою владою, робити її більш доступною і відповідальною.

Актуальними для постійної комісії та її кожного депутата є також питання соціального захисту і забезпечення населення, особливо пенсіонерів, інвалідів, ветеранів війни та праці, малозабезпечених верств міської громади, виплати заробітної плати, стан комунального господарства міста, тарифи, тощо. В міру можливостей міського бюджету, який на жаль формується не у Знам’янці, депутати постійної комісії докладають зусиль для вирішення цих проблем на користь населення міста, своїх виборців.
Свою подальшу роботу постійна комісія буде спрямовувати на постійне поліпшення організації діяльності міської ради в межах чинного законодавства.

Постійна комісія з питань депутатської діяльності, регламенту, етики та гласності утворена і обрана на другій сесії шостого скликання рішення міської ради від 10 листопада 2010 року №7 «Про утворення постійних комісій Знам’янської міської ради шостого скликання» у складі 5-ти депутатів міської ради.

Кожен із них за своїм місцем роботи, має дуже великий і відповідальний обсяг роботи, проте знаходять час і можливість брати участь у засіданнях комісії та сесіях міської ради, виконуючи відповідні доручення.Всі члени постійної комісії відповідально та уважно відносяться до своїх депутатських обов`язків, беруть активну участь у роботі постійної комісії.Особливо відмітимо роботу депутатів Коленченко Н.І., Кузіна О.М., Корнієнка С.В., які беруть активну участь в обговоренні питань, що вносяться на її розгляд. Їх пропозиції та зауваження завжди актуальні та змістовні.

Свою роботу постійна комісія з питань депутатської діяльності, регламенту, етики та гласності організовує у відповідності до Конституції України, Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», Регламенту міської ради, Положення про постійні комісії міської ради , а також інших законодавчих актів.Постійна комісія приділяє особливу увагу роботі над проектами рішень міської ради. Напередодні кожного пленарного засідання нею розглядаються матеріали до питань, що вносяться на розгляд сесії міської ради, розробляються пропозиції та зауваження, готуються власні висновки.З початку скликання відбулося 10 планових засідань комісії та 2 засідання позапланові, на яких розглянуто понад 100 питань і прийнято відповідні висновки та рекомендації.

Найголовніше, у чому полягає основне завдання діяльності постійної комісії – це вирішення питань діяльності безпосередньо міської ради та її органів.У даний час на контролі у постійної комісії перебувають Програма правової освіти населення на 2011-2015 роки, Міська комплексна програма розвитку засобу масової інформації – редакції газети «Знам`янські вісті» у м.Знам`янка на 2009-2013 роки, Програма розвитку місцевого самоврядування м.Знам’янка на 2011-2015 роки.

Велика увага комісії приділяється розгляду питань, які стосуються організації роботи міської ради та депутатського корпусу. Серед них «Про затвердження Регламенту роботи Знам`янської міської ради», «Про внесення змін до Регламенту Знам`янської міської ради», «Про Положення про постійні комісії міської ради», «Про Положення про помічника-консультанта депутата міської ради» та інші.

Крім того, актуальними для постійної комісії в цілому та кожного депутата є також питання соціального захисту, соціально-економічного розвитку міста, соціального забезпечення зайнятості населення, особливо інвалідів, пенсіонерів, ветеранів, малозабезпечених верств населення, виплати заробітної плати, комунальних питань.Крім роботи в комісії її члени проводять активну депутатську діяльність серед виборців. 

Вони проводять прийоми громадян, беруть участь у заходах, що проводяться органами місцевого самоврядування в місті.Комісія має на своєму рахунку немало корисних справ та прийнятих рішень. У своїй подальшій діяльності комісія буде докладати максимум зусиль для організації роботи міської ради в межах чинного законодавства.
 Кировоград: новости и сайты