Субота, 13.04.2024, 22:12
Вхід | Вихід | RSS
Javascript DHTML Drop Down Menu Powered by dhtml-menu-builder.com
Belarusian  English  Russian  Ukrainian 

Меню

Пошук

Погода та курс валют

Погода
Погода у Знам'янці

вологість:

тиск:

вітер:Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Опитування

СтатистикаОнлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Інформаційний портал


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Відео про місто

Корисні посилання

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Постика Сергій Миколайович

  
12
Під час засідання п’ятдесят дев’ятої сесії Знам’янської міської ради шостого скликання 29 травня 2014 року депутатами міської ради прийнято до відома звіт про виконання депутатських повноважень депутата міської ради С.Постики. В звіті Сергія Миколайовича зазначено: «Я був обраний по одномандатному мажоритарному виборчому окрузі №6 від Партії регіонів. Моя діяльність депутата Знам’янської міської ради спрямована перед усім на захист інтересів громади нашого міста, виконання їхніх доручень у межах депутатських повноважень, передбачених Законом України «Про статус депутатів місцевих рад». Першочерговим завданням є реагування на звернення та скарги виборців та вирішення цих питань.
В межах своїх депутатських повноважень виконую функції члена постійної комісії з питань бюджету та економічного розвитку міста.
За звітний період мого депутатства взяв участь у більшості засідань сесій міської ради. Обговорюю проблемні питання зі своїми колегами по депутатському корпусу для включення їх в плани роботи та програми розвитку міста.
Зазначу основні ключові моменти, які відбулися протягом 2010 – 2013 років на моєму окрузі. Відновлено зовнішнє освітлення вулиць та провулків: вулиці Петровського ( за власні кошти), Польова (придбано лампи за власний кошт), Жуковського (замінено фонарі за власний кошт), Дачна (придбано лампи за власний кошт). За власні кошти проведено ремонт колодязя по вул. Польовій ( роботи виконані силами мешканців). Грейдерування вулиць Привокзальної, Дачної, Польової, пров. Жуковського, вул.. Жуковського, а також підсипка їх щебеневою сумішшю та відсівом виконана за власні кошти. У 2012 році: за кошти міського бюджету розширено та реконструйовано сміттєзбиральний майданчик по вул. Петровського на суму 3.3 тис. грн.; за кошти обласного бюджету виконано поточний ремонт вулиць Петровського.
Безоплатний капітальний ремонт власних житлових будинків і квартир осіб, що мають право на таку пільгу за кошти державного бюджету проводився на окрузі: 2010 рік - Руденко В.І., мешканець м. Знам’янка, (заява від 03.03.2010 року). Рішення виконавчого комітету від 26.03.2010 року №108 «Про проведення безплатного капітального ремонту будинку гр. Руденка В.І.» на суму 5071,20 грн. (перетирання та вапняне фарбування стін і стель; олійне фарбування віконних рам, дверей, труб опалення і водопроводу, підлоги; заміна звичайних шпалер на стінах). Роботи виконані КП «ЗЖЕК № 1», акт виконаних робіт від 15.04.2010 року, затверджений розпорядженням від 19.04.2010 року № 98. 2012 рік - Шаповал І.П., мешканець м. Знам'янка, (заява від 17.10.2011 року). Рішення виконавчого комітету від 13.04.2012 року №197 «Про проведення безоплатного капітального ремонту житлових будинків осіб, які мають право на таку пільгу» на суму 9727,20 грн. (внутрішнє та зовнішнє опорядження будинку). Роботи виконані силами КП «ЗЖЕК №1» в жовтні 2012 року на суму 7114,80 грн., акт виконаних робіт від 10.10.2012 року №9, затверджений розпорядженням міського голови від 10.10.2012 №196. Під час виконання своїх депутатських повноважень співпрацюю з громадськими організаціями міста. Постійно зустрічаюсь з виборцями, проводжу їх особистий прийом. Вважаю, що головним у подальшій роботі є вирішення проблем виборців мікрорайону шляхом власного втручання та співпраці з відповідальними виконавцями.»Кировоград: новости и сайты