Субота, 13.04.2024, 20:19
Вхід | Вихід | RSS
Javascript DHTML Drop Down Menu Powered by dhtml-menu-builder.com
Belarusian  English  Russian  Ukrainian 

Меню

Пошук

Погода та курс валют

Погода
Погода у Знам'янці

вологість:

тиск:

вітер:Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Опитування

СтатистикаОнлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Інформаційний портал


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Відео про місто

Корисні посилання

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

«Працівник охорони здоров’я року»

«Працівник охорони здоров’я року»
1. Колосовський Дмитро Петрович - фельдшер з медицини невідкладних станів Знамянської підстанції №4 станції екстренної швидкої медичної допомоги
2. Стаднікова Любов Еммануїлівна - старша медична операційна хірургічного відділення вищої категорії, комунального закладу «Знам’янська міська лікарня
3. Не підтримую жодного з кандидатів
4. Єрьоменко Олена Валентинівна – фельдшер з медицини невідкладних станів Знамянської підстанції №4 станції екстренної швидкої медичної допомоги
5. Фесенко – Навроцька Ольга Олександрівна – лікар з медицини невідкладних станів Знамянської підстанції №4 станції екстренної швидкої медичної допомоги
Всього відповідей: 235

Шановні мешканці міста 
Голосування припинено. Дякуємо за вашу активність.
Звертаємо вашу увагу на те, що з метою більш об’єктивного визначення результатів голосування по кожній із номінацій щорічного міського конкурсу «Людина року» проголосувати має можливість 
тільки зареєстрований користувач.

Стаднікова Любов Еммануїлівна (12 лютого 1949 р.н.) - старша медична операційна хірургічного відділення вищої категорії, комунального закладу «Знам’янська міська лікарня ім.А.В.Лисенка.
Любов Еммануїлівна працює в лікарні з жовтня 1983 року на посаді сестри медичної операційної хірургічного відділення, з січня 1990 року - на посаді старшої сестри медичної операційної хірургічного відділення. За період роботи проявила себе як професійно підготовлений, кваліфікований спеціаліст з великим досвідом практичної роботи. Наполеглива, ерудована, постійно працює над підвищенням свого професійного рівня та рівнем надання кваліфікованої медичної допомоги в лікарні. Має вищу кваліфікаційну категорію за спеціальністю: «Сестринська справа (операційна)». Отримані знання вміло використовує на практиці. Приймає активну участь у громадсько-політичному житті лікарні. Є наставником для молодих спеціалістів, пропагандистом здорового способу життя.
Любов Еммануїлівна користується беззаперечним авторитетом серед колег та пацієнтів. В спілкуванні з пацієнтами та колегами по роботі ввічлива, стримана, коректна, з високим почуттям особистої відповідальності. Їй присутні такі ділові якості, як компетентність, комунікабельність та оперативність у прийнятті рішень.
Неодноразово нагороджувалася грамотами і цінними подарунками.

Фесенко-Навроцька Ольга Олександрівна (29 травня 1960 р.н.) – лікар з медицини невідкладних станів Знам’янської підстанції №4 станції екстреної швидкої медичної допомоги ТМО «Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф у Кіровоградській області».
Ольга Олександрівна має загальний медичний стаж 30 років. У 2016 році пройшла курси підвищення кваліфікації за спеціальністю «Лікувальна справа (невідкладні стани)» та підтвердила Вищу кваліфікаційну категорію. 
Добросовісно і відповідально відноситься до своїх службових обов’язків, гуманно ставиться до хворих, чітко дотримується професійної етики і деонтології. Бере активну участь у колективному житті станції.

Єрьоменко Ольга Валентинівна (14 липня 1972 р.н.) – фельдшер з медицини невідкладних станів Знам’янської підстанції №4 станції екстреної швидкої медичної допомоги ТМО «Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф у Кіровоградській області».
Ольга Валентинівна має загальний медичний стаж 24 роки. У 2014 році пройшла курси підвищення кваліфікації за спеціальністю «Лікувальна справа (невідкладні стани)» та підтвердила Вищу кваліфікаційну категорію. 
Добросовісно і відповідально відноситься до своїх службових обов’язків, гуманно ставиться до хворих ,чітко дотримується професійної етики і деонтології. Бере активну участь у пропаганді медичних та санітарно-гігієнічних знань. Обізнана з усіма директивними документами щодо ведення обліково-звітної документації. Бере активну участь у колективному житті станції.

Колосовський Дмитро Петрович (28 жовтня 1960 р.н.) – фельдшер з медицини невідкладних станів Знам’янської підстанції №4 станції екстреної швидкої медичної допомоги ТМО «Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф у Кіровоградській області».
Дмитро Петрович має загальний медичний стаж 33 роки. У 2013 році пройшов курси підвищення кваліфікації за спеціальністю «Лікувальна справа (невідкладні стани)» та підтвердив Вищу кваліфікаційну категорію.
Має необхідні професійні навики з гідно з вимогами посадової інструкції та вимогами до фельдшера Вищої кваліфікаційної категорії. Постійно працює над підвищенням свого професійного рівня шляхом вивчення медичної літератури та відвідування медичних занять на станції та ЦРЛ. Витриманий, порядний, користується повагою серед хворих та колег. Бере активну участь у пропаганді медичних та санітарно-гігієнічних знань. Обізнаний з усіма директивними документами щодо ведення обліково-звітної документації. Бере активну участь у колективному житті станції.

Кировоград: новости и сайты