Субота, 13.07.2024, 01:03
Вхід | Вихід | RSS
Javascript DHTML Drop Down Menu Powered by dhtml-menu-builder.com
Belarusian  English  Russian  Ukrainian 

Меню

Пошук

Погода та курс валют

Погода
Погода у Знам'янці

вологість:

тиск:

вітер:Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Опитування

СтатистикаОнлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Інформаційний портал


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Відео про місто

Корисні посилання

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Профілактика насильства у сім’ї


Ключові дати акції «16 днів проти насильства»


• 25 листопада – Міжнародний день ООН з викоренення насильства щодо жінок – присвячений сестрам Мірабаль, які були жорстоко вбиті під час диктатури Трухильо у Домініканській Республіці у 1960 році;

• 1 грудня – Всесвітній день боротьби із СНІДом. Вірус імунодефіциту людини та синдром набутого імунодефіциту стрімко поширюється у цілому світі;

• 2 грудня – Міжнародний день боротьби за відміну рабства. У цей день у 1949 році Генеральна Асамблея ООН прийняла Конвенцію про боротьбу з торгівлею людьми та з експлуатацією проституції третіми особами;

• 5 грудня – Міжнародний день волонтера. Волонтерство сьогодні – це потужний громадський рух, що має свої організації майже у всіх країнах світу, і давно вже переріс як національні кордони, так і сфери застосування волонтерської праці;

• 6 грудня - Річниця з дня "Монреальської різанини”, коли 14 жінок-студенток були вбиті злочинцем лише через те, що "вони були феміністками”;

• 10 грудня – День Захисту Прав Людини. 10 грудня 1948 року уряди країн-членів ООН визнали права людини "на життя, свободу та недоторканість особи для всіх без винятків”, підписавши Загальну Декларацію Прав Людини.


 


План
спільних заходів Знам’янського міськвиконкому та міськрайвідділу внутрішніх справ щодо виконання в місті Закону України
"Про попередження насильства в сім’ї”
на 2012 – 2013 роки


Відповідно до Закону України від 15 листопада 2002 року № 2789-ІІІ „Про попередження насильства в сім’ї”, спільного наказу Міністерства України у справах сім'ї, молоді та спорту, Міністерства внутрішніх справ України від 9 вересня
2009 року № 3131/386 "Про затвердження Інструкції щодо порядку взаємодії управлінь (відділів) у справах сім'ї, молоді та спорту, служб у справах дітей, центрів соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді та відповідних підрозділів органів внутрішніх справ з питань здійснення заходів з попередження насильства в сім'ї та з метою координації спільних дій з попередження насильства в сім’ї необхідно:


1. Забезпечити координацію діяльності служби у справах дітей, центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, служби дільничних інспекторів міліції, кримінальної міліції у справах дітей з питань попередження насильства в сім’ї та жорстокого поводження з дітьми.


Постійно-діюча робоча комісія по координації дій щодо попередження насильства в сім’ї та торгівлі людьми, сектор у справах сім’ї та молоді, служба у справах дітей
Протягом 2012-2013 років

2. Забезпечити роботу постійно-діючої робочої комісії з питань координації дій щодо попередження насильства в сім’ї та торгівлі людьми при міськвиконкомі.

Сектор у справах сім’ї та молоді
Щоквартально протягом 2012-2013 років

3. Ініціювати розгляд питання щодо виконання законодавства України про попередження насильства в сім’ї на засіданнях виконавчого комітету та постійно діючої робочої комісії з питань попередження насильства в сім'ї та торгівлі людьми.
Сектор у справах сім’ї та молоді
Протягом 2012-2013 років (за потребою)

4. Ініціювати проведення спільних заходів щодо виявлення та взяття на облік дорослих осіб і неповнолітніх, які зловживають спиртними напоями, вживають наркотичні засоби тощо. Застосовувати до них заходи впливу згідно з чинним законодавством. Результати розглядати на спільних нарадах.
Знам’янський міськрайвідділ внутрішніх справ із залученням спеціалістів відповідних підрозділів
Протягом 2012 - 2013 років

5. Здійснювати систематичний аналіз стану побутових злочинів пов'язаних з насильством у сім'ї в місті та заслуховувати його на оперативних нарадах. За урахуванням місцевих умов вносити корективи в комплексні плани заходів щодо запобігання насильству та негативним проявам у сім'ях і підлітковому середовищі.Знам’янський міськрайвідділ внутрішніх справ
Щоквартально протягом 2012-2013 років
6. Проводити звірки осіб, які перебувають на профілактичних обліках в органах внутрішніх справ за вчинення насильства в сім’ї, та потребують посиленого контролю. Запровадити їх єдиний облік.
Сектор у справах сім’ї та молоді, міськрайвідділ внутрішніх справ Щоквартально протягом 2012-2013 років

7.Організовувати проведення тематичних, навчальних семінарів, тренінгів, круглих столів щодо взаємодії у профілактиці насильства в сім'ї.
Міськрайвідділ внутрішніх справ, сектор у справах сім'ї та молоді, служба у справах дітей, ЦСССДМ, відділ освіти
Протягом 2012-2013 років

8. Забезпечити роботу дільничних інспекторів міліції та оперуповноважених кримінальної міліції у справах дітей спільно зі службою у справах дітей, відділу освіти, ЦСССДМ та іншими зацікавленими службами у навчальних закладах із роз'ясненням неповнолітнім їх права щодо звернень до відповідних органів та установ з питань намагання батьків чи родичів скоїти у відношенні до них насильство та інші протиправні дії.
Міськрайвідділ внутрішніх справ, служба у справах дітей, відділ освіти, ЦСССДМ
ІІ квартал 2012– 2013 років

9. За участю відповідних відділів та служб, на які згідно з чинним законодавством покладається здійснення заходів з попередження насильства в сім'ї, із залученням громадських організацій виявляти та своєчасно вживати відповідні заходи до батьків, осіб, що їх заміняють, але не виконують обов’язків по вихованню дітей.
Міськрайвідділ внутрішніх справ, служба у справах дітей, ЦСССДМ, відділ освіти
Протягом 2012-2013 років

10.Здійснювати соціальне інспектування та соціальний супровід сімей, де мають місце випадки вчинення насильства в сім'ї або в яких існує реальна загроза його вчинення
ЦСССДМ
Протягом 2012-2013 років

11.Здійснювати інформаційно-просвітницьку роботу з питань попередження насильства в сім'ї, в рамках діяльності спеціалізованих формувань центрів соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді "Мобільний консультаційний пункт соціальної роботи"
ЦСССДМ
Протягом 2012– 2013 років

12.Провести щорічну акцію "16 днів проти насильства” та взятии участь у Всеукраїнській акції "Стоп насильству".

Сектор у справах сім’ї та молоді, відділ освіти, ЦСССДМ, служба у справах дітей
ІV квартал 2012-2013 років

13. З метою виявлення дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах та потребують захисту з боку держави забезпечити проведення профілактичних заходів "Діти вулиці", "Вокзал".

Служба у справах дітей, відділ освіти, ЦСССДМ, міськрайвідділ внутрішніх справ
Протягом 2012-2013 років

14.Забезпечити проведення спільних перевірок умов утримання та проживання дітей із сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах. У разі виявлення в сім'ях умов, які є загрозливими для життя і здоров'я дітей, забезпечити вилучення цих дітей з несприятливого середовища.

Служба у справах дітей
Постійно протягом 2012-2013 років

15. Забезпечити ведення обліку дітей щодо яких вчинено факти жорстокого поводження або існує реальна загроза його вчинення.

Служба у справах дітей
Постійно протягом 2012-2013 років

16. Сприяти реалізації проектів та заходів громадських організацій та об’єднань, діяльність яких спрямована на попередження насильства в сім’ї та жорстокого поводження з дітьми

Сектор у справах сім’ї та молоді, служба у справах дітей, ЦСССДМ, відділ освіти
Протягом 2012-2013 років

17.Поширювати досвід впровадження в навчально-виховний процес "Служби розв'язання конфліктів" та "Шкільної медіації", як способу розв'язання конфліктних ситуацій.

Відділ освіти
Протягом 2012-2013 років

18.Організовувати та проводити конкурси дитячої творчості щодо профілактики насильства в сім'ї.

Відділ освіти
Протягом 2012-2013 років

19.Створити у бібліотеках навчальних закладів постійно діючі тематичні виставки з питань попередження насильства в сім'ї

Відділ освіти
Протягом 2012-2013 років

20.Здійснювати інформування населення про основні положення законів України "Про попередження насильства в сім’ї”, "Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні порушення щодо встановлення відповідальності за вчинення насильства в сім’ї або невиконання захисного припису” (ст.173-2 КУпАП) та Інструкції Про порядок розгляду звернень та повідомлень з приводу жорстокого поводження з дітьми або реальної загрози його вчинення через засоби масової інформації міста.
Сектор у справах сім’ї та молоді, міськрайвідділ внутрішніх справ
Протягом 2012-2013 років

21.Надавати сектору у справах сім’ї та молоді до 25 числа останнього місяця кварталу, для подальшого узагальнення, інформацію про виконання Спільного наказу Мінсім’ямолодьспорту та міністерства ВС від 7 вересня 2009 року №31/31/386, відповідно до додатку 1 та до 25 липня і 25 грудня додатку 2 наказу.
Міськрайвідділ внутрішніх справ, ЦСССДМ, відділ освіти, служба у справах дітей
Протягом 2012-2013 років

22.Узагальнену інформацію про виконання Плану спільних заходів щодо виконання в області Закону України "Про попередження насильства в сім’ї” на 2012 – 2013 роки направляти на адресу управління у справах сім’ї та молоді Кіровоградської ОДА, відповідно до встановлених термінів.
Сектор у справах сім'ї та молоді
Протягом 2012-2013 років

_________________________________
  


        Кировоград: новости и сайты