Регламент
Знам`янської міської ради
шостого скликання
Даний Регламент визначає порядок роботи Знам`янської міської ради у відповідності з діючим законодавством.
1. Загальні положення
1.1. Строк повноважень місцевої ради, обраної на чергових місцевих виборах, визначається Конституцією України.
Загальний склад міської ради визначений у кількості 46 депутатів. Міський голова користується гарантіями та правами депутатів міськради, організовує її роботу, включається у загальний склад міськради при визначенні результатів голосування, якщо він бере участь у пленарному засіданні ради.
1.2. Міська рада є представницьким органом місцевого самоврядування, що представляє відповідну територіальну громаду, і здійснює від її імені та в її інтересах функції і повноваження місцевого самоврядування, визначені Конституцією України та іншими законами України.
1.3. Міська рада наділена Законом України "Про місцеве самоврядування в Україні" та іншими законами України власною компетенцією і повноваженнями, в межах яких діє самостійно і несе відповідальність за свою діяльність у відповідності з законом.
1.4. Міська рада є юридичною особою, яка здійснює право суб`єкта комунальної власності від імені та в інтересах територіальної громади міста.
1.5. Відносини міської ради з підприємствами, установами та організаціями, які не знаходяться в комунальній власності територіальної громади міста, будуються на договірній та податковій основі та на принципах підконтрольності в межах повноважень, визначених органам місцевого самоврядування законом.
1.6. Робота ради ведеться державною мовою. Кожна сесія ради починається і закінчується виконанням у сесійній залі Державного Гімну України.
1.7. Засідання ради, її постійних та інших комісій є відкритими і гласними. У разі необхідності рада може прийняти рішення про проведення закритого пленарного засідання. Рада та її органи систематично інформують виборців про свою діяльність у засобах масової інформації та шляхом виступів депутатів, посадових осіб за місцем проживання або роботи громадян.
1.8. Даний регламент, зміни та доповнення до нього затверджуються рішеннями міської ради на пленарних засіданнях сесії. У випадку, якщо положення даного Регламенту вступає в протиріччя із змінами, внесеними до законодавства, такі положення втрачають силу і підлягають коригуванню на черговому пленарному засіданні міської ради. Пропозиції про внесення змін та доповнень до даного Регламенту можуть вноситися міським головою, депутатами, постійними комісіями.