Середа, 17.04.2024, 07:14
Вхід | Вихід | RSS
Javascript DHTML Drop Down Menu Powered by dhtml-menu-builder.com
Belarusian  English  Russian  Ukrainian 

Меню

Пошук

Погода та курс валют

Погода
Погода у Знам'янці

вологість:

тиск:

вітер:Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Опитування

СтатистикаОнлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Інформаційний портал


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Відео про місто

Корисні посилання

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Санаторно-курортні та лікувально оздоровчі заклади

САНАТОРНО-КУРОРТНІ ТА ЛІКУВАЛЬНО-ОЗДОРОВЧІ ЗАКЛАДИ

Знам’янська обласна бальнеологічна лікарня функціонує на природних джерелах мінеральної радонової води, яка має, згідно висновку Українського інституту курортології багатий хімічний склад і належить до води з середнім вмістом радону. З газових компонентів вода містить радон, вуглекислоту, сірководень, розчинений кисень. Багатий мінеральний склад, який характеризується значним вмістом сульфатів, гідрокарбонатів та з'єднань кремнієвої кислоти, заліза, йоду, брому, міді, марганцю та інш., підвищує лікувальний ефект вод Знам'янського родовища та розширює показання для лікування.

27 травня 1968 року відбулося відкриття лікарні і прийняті перші 10 хворих. Через рік з завершенням будівництва спального корпусу лікарня могла приймати 200 чоловік. Сьогодні кількість лікарняних ліжок 220. Загальна площа здравниці – 10 га. Лікарня є обласною комунальною власністю.

Лікарня як багатопрофільний лікувальний заклад забезпечує надання кваліфікованої медичної допомоги, проведення якісного комплексного відновлюючого лікування стаціонарно і амбулаторно хворим всіх вікових категорій жителям Кіровоградської області, а також інших областей України, та країн близького і далекого зарубіжжя.

За відмінну організацію відновного лікування хворих, навчання, виховання кадрів, та досягнення найкращих наслідків у оздоровленні хворих, обласна бальнеологічна лікарня та її керівник В.О.Джулай мають визнання та нагороди на державному рівні.

 

 

 

 

Кировоград: новости и сайты