Субота, 13.04.2024, 20:22
Вхід | Вихід | RSS
Javascript DHTML Drop Down Menu Powered by dhtml-menu-builder.com
Belarusian  English  Russian  Ukrainian 

Меню

Пошук

Погода та курс валют

Погода
Погода у Знам'янці

вологість:

тиск:

вітер:Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Опитування

СтатистикаОнлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Інформаційний портал


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Відео про місто

Корисні посилання

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Щербина Федір Федорович

  
12
Під час засідання п’ятдесят дев’ятої сесії Знам’янської міської ради шостого скликання 29 травня 2014 року депутатами міської ради прийнято до відома звіт про виконання депутатських повноважень депутата міської ради Ф.Щербини. В звіті депутата зазначено: «Я був обраний депутатом міської ради по мажоритарному виборчому округу №9. В межах своїх повноважень виконую функції члена постійної комісії з питань бюджету та економічного розвитку міста.
Вважаю, що це один із основних напрямків роботи у міській раді. Беру активну участь в обговоренні змін до бюджет міста, відповідних Програм.
За звітний період брав участь у роботі сесій міської ради і діяльності постійних комісій, обговорював питання, що виносились на сесії, надавав свої пропозиції.
У своїй депутатській діяльності завжди керуюся інтересами територіально громади, а також кожного окремого мешканця міста.
Неодноразово зустрічався з мешканцями округу щодо депутатських звернень, які стосувались життєдіяльності міста та мого округу, зокрема щодо ремонту дорожнього покриття, водопостачання, обліку води, освітлення.
У більшості випадках безпосередньо звертався до керівників відповідних організацій і проблеми, які порушували мешканці округу, у більшості вирішувались. І надалі свою діяльність направлятиму на виконання наказів виборців, вирішення їхніх проблем.»
Кировоград: новости и сайты