Субота, 13.04.2024, 20:33
Вхід | Вихід | RSS
Javascript DHTML Drop Down Menu Powered by dhtml-menu-builder.com
Belarusian  English  Russian  Ukrainian 

Меню

Пошук

Погода та курс валют

Погода
Погода у Знам'янці

вологість:

тиск:

вітер:Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Опитування

СтатистикаОнлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Інформаційний портал


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Відео про місто

Корисні посилання

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Смик Олег Степанович

  
12
24 квітня 2014 року на 58 пленарному засіданні міської ради було заслухано звіт депутата міської ради Смика Олега Степановича, який був обраний до міської ради по багатомандатному виборчому округу від Компартії України. Олег Степанович, відзначив, що він як депутат є головою постійної депутатської комісії з питань депутатської діяльності, регламенту, етики та гласності. Депутатська комісія бере активну участь у підготовці та проведенні пленарних засідань міської ради, постійно контролює дотримання регламенту ради, розглядає на своїх засіданнях, як планові питання так і за окремими заявами.

За звітний період приймав участь у більшості пленарних засідань ради, в обговоренні питань порядку денного. Мною подано 12 депутатських запитів з різних проблем нашого міста. В міру своїх депутатських повноважень вирішував питання за особистими зверненнями громадян – встановлення пільгового індивідуального опалення, перевірка рахунків за комунальні послуги, тощо.
Постійно беру участь у громадських міських заходах. Як депутат зустрічаюсь з виборцями, учнівською молоддю, інформую їх про роботу міської ради.

Виконуючи програму, з якою міська організація КПУ ішла на вибори, акцентував свою увагу на проблемах соціального розвитку і захисту громадян, наповнення бюджету міста, розробки генерального плану міста Знам’янка, його екологічного стану, збереження комунальної власності міської громади. Адже за останній період ми втратили ряд комунальних підприємств - тепломережу, зелене господарство, КП «Шляховик». Не завжди втрати були виправданими, частина з них пішла на погашення податкових боргів. В цьому полягає парадокс міста-донора Знам’янка – з його бюджету вилучаються багатомільйонні кошти до держбюджету, а воно не в змозі утримувати свою комунальну сферу, не дивлячись на субвенції і т.і.

Тому, основним завданням депутатського корпусу, своїм особисто, вважаю досягнення більш широких повноважень місцевого самоврядування, особливо у сфері фінансування. Податки з підприємств повинні стягуватися за місцем виробничої діяльності, а не юридичної реєстрації. Тоді у міської громади з’являться стимул для розвитку виробничих сил, для перетворення Знам’янки на зручне для життя місто.

Кировоград: новости и сайты