Середа, 28.02.2024, 02:25
Вхід | Вихід | RSS
Javascript DHTML Drop Down Menu Powered by dhtml-menu-builder.com
Belarusian  English  Russian  Ukrainian 

Меню

Пошук

Погода та курс валют

Погода
Погода у Знам'янці

вологість:

тиск:

вітер:Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Опитування

СтатистикаОнлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Інформаційний портал


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Відео про місто

Корисні посилання

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

«Соціальний працівник року»

«Соціальний працівник року»
1. Не підтримую жодного з кандидатів
2. Коляда Олена Володимирівна – начальник відділу організації працевлаштування населення Знам’янського міськрайонного центру зайнятості
Всього відповідей: 141

Шановні мешканці міста 
Голосування припинено. Дякуємо за вашу активність.
Звертаємо вашу увагу на те, що з метою більш об’єктивного визначення результатів голосування по кожній із номінацій щорічного міського конкурсу «Людина року» проголосувати має можливість 
тільки зареєстрований користувач.

Коляда Олена Володимирівна (5 червня 1967 р.н.) – начальник відділу організації працевлаштування населення Знам’янського міськрайонного центру зайнятості.
Олена Володимирівна за час роботи на посаді зарекомендувала себе як досвідчений працівник, наполеглива у роботі, вимоглива до себе та до підлеглих. З великою відповідальністю ставиться до поставлених завдань. Відповідна кваліфікація, вміння та навички забезпечують необхідний рівень виконання професійних завдань щодо надання послуг незайнятому населенню на належному рівні. Надає громадянам, які звернулися до центру зайнятості у пошуку роботи, повний комплекс соціальних послуг відповідно до єдиних стандартів; веде реєстрацію, облік шукачів роботи, надає статус безробітного та призначає матеріальне забезпечення незайнятому населенню.
За сумлінну та багаторічну працю в соціальній сфері неодноразово була нагороджена Подяками та Грамотами Кіровоградського обласного центру зайнятості, Знам’янської міської ради, Знам’янської районної ради, Знам’янської райдержадміністрації; з нагоди Дня соціальної справедливості у 2012 році нагороджена Почесною грамотою правління Фонду та отримала нагороду «Кращий працівник-2011».


Кировоград: новости и сайты