Неділя, 23.06.2024, 09:36
Вхід | Вихід | RSS
Javascript DHTML Drop Down Menu Powered by dhtml-menu-builder.com
Belarusian  English  Russian  Ukrainian 

Меню

Пошук

Погода та курс валют

Погода
Погода у Знам'янці

вологість:

тиск:

вітер:Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Опитування

СтатистикаОнлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Інформаційний портал


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Відео про місто

Корисні посилання

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Статистичні дані про роботу центру

Статистичні дані про роботу центру станом на 01.07.2013 р.


Загальна кількість клієнтів - 3099

Кількість групових заходів - 226

Кількість учасників групових заходів – 3154

Кількість індивідуальних послуг – 9707

Кількість сімей під соціальним супроводом – 33

Кількість осіб, які опинились у складних життєвих обставинах, під соціальним супроводом – 3

Кількість виявлених сімей у складних життєвих обставинах - 107

Кількість прийомних сімей - 4

Кількість осіб, що повернулись з місць позбавлення волі - 22

Кількість залучених фахівців до проведення заходів на волонтерських засадах - 16


 
12      На виконання розпорядження міського голови від 15 березня 2013 року №41 «Про затвердження міського плану заходів щодо соціальної адаптації осіб, які відбували покарання у виді позбавлення волі на певний строк, до 2015 року» в 1 півріччі 2013 року проведено 6 засідань спостережної комісії, на яких розглядалися питання сприяння особам, які повернулись з місць позбавлення волі, в отриманні паспортів, в отриманні матеріальної допомоги для вирішення побутових питань, про стан працевлаштування осіб вищевказаної категорії та залучення їх до перенавчання професіям, які мають попит на ринку праці, також заслуховувались особи, які відбули покарання, про їх проблеми та поведінку у побуті.
Протягом звітного періоду 2013 року на обліку спостережної комісії перебувало 22 особи, які умовно - достроково повернулась з місць позбавлення волі, з них 10 осіб стали на облік в 2013 році. Цим особам надавались послуги з питань адаптації в соціумі, отримання паспорту, реєстрації, працевлаштування, популяризації здорового способу життя. Вісім осіб даної категорії отримали матеріальну допомогу через комісію «Турбота та милосердя» на вирішення побутових питань.
Особи, які перебувають на обліку спостережної комісії, пройшли флюорографічне обстеження на предмет захворювання на туберкульоз.

Статистичні дані про роботу центру станом на 01.04.2013 р.


Загальна кількість клієнтів - 1793

Кількість групових заходів - 129

Кількість учасників групових заходів – 1489

Кількість індивідуальних послуг – 4131

Кількість сімей під соціальним супроводом – 19

Кількість осіб, які опинились у складних життєвих обставинах, під соціальним супроводом – 3

Кількість виявлених сімей у складних життєвих обставинах - 8

Кількість прийомних сімей - 4

Кількість осіб, що повернулись з місць позбавлення волі - 15

Кількість залучених фахівців до проведення заходів на волонтерських засадах - 7

 
12      Директор ЦСССДМ Н.Шевченко повідомила, що   спостережна комісія при Знам'янському міськвиконкомі створена рішенням сесії міської ради від 09.12.2010р. №519 та внесені зміни до її складу рішенням сесії міської ради від 09.09.2011р. № 525. Головою спостережної комісії є перший заступник міського голови В.Джулай.
Проведено в 2012 році 11 засідань спостережної комісії, на яких розглядалися питання сприяння особам, які повернулись з місць позбавлення волі, в отриманні паспортів, в отриманні матеріальної допомоги для вирішення побутових питань, про роботу по їх виправленню та ресоціалізації, про стан працевлаштування осіб вищевказаної категорії та залучення їх до перенавчання професіям, які мають попит на ринку праці, також заслуховувались особи, які відбули покарання, про їх проблеми та поведінку у побуті.
Протягом звітного періоду 2012р. на обліку спостережної комісії перебувала 21 особа, яка умовно-достроково повернулась з місць позбавлення волі. Цим особам надавались послуги з питань адаптації в соціумі, отримання паспорту, реєстрації, працевлаштування, популяризації здорового способу життя, проводились обстеження житлово-побутових умов проживання. Одинадцять осіб даної категорії отримали матеріальну допомогу через комісію «Турбота та милосердя» на вирішення побутових питань.
Особи, які перебувають на обліку спостережної комісії, пройшли флюорографічне обстеження на предмет захворювання на туберкульоз.Кировоград: новости и сайты