Четвер, 13.06.2024, 00:17
Вхід | Вихід | RSS
Javascript DHTML Drop Down Menu Powered by dhtml-menu-builder.com
Belarusian  English  Russian  Ukrainian 

Меню

Пошук

Погода та курс валют

Погода
Погода у Знам'янці

вологість:

тиск:

вітер:Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Опитування

СтатистикаОнлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Інформаційний портал


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Відео про місто

Корисні посилання

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Статус НСП

Нездатність самостійно пересуватися (НСП)

Відповідно Постанови ЦВК від 31.10.2009 №231 «Про Роз’яснення щодо забезпечення поновлювальності відомостей Державного реєстру виборців про постійну нездатність виборців пересуватися самостійно»:

Відповідно до статті 5, пункту 4 частини першої статті 7 Закону України "Про Державний реєстр виборців" до Реєстру заносяться персональні дані, що визначають місце та умови голосування виборця, до яких належать відомості про постійну нездатність виборця пересуватися самостійно (за наявності підстав).
Відомості про постійну нездатність виборців пересуватися самостійно подаються відповідному органу ведення Реєстру за встановленою Центральною виборчою комісією формою керівником відповідного районного, районного у місті, міського (в містах без районного поділу) органу охорони здоров’я, установи соціального захисту, сільським, селищним, міським (у містах, де немає органів охорони здоров’я, установ соціального захисту) головою.

Відомості про постійну нездатність виборця пересуватися самостійно можуть подаватися до органу ведення Реєстру виборцем за власною ініціативою в порядку, встановленому статтями 19, 20 Закону.
Виборець, який постійно нездатний пересуватися самостійно, може письмово уповноважити на таке звернення будь-яку іншу особу, зокрема соціального працівника, який здійснює обслуговування осіб, які перебувають у складних життєвих обставинах та потребують сторонньої допомоги.
До відповідного звернення додається документ (належно засвідчена копія документа), який підтверджує факт постійної нездатності виборця пересуватися самостійно.
Такими документами можуть бути довідки медико-соціальної експертної комісії або органу соціального захисту населення тощо.
Копії доданих до зазначеного звернення документів можуть засвідчуватися, зокрема працівниками органу ведення Реєстру.


Кировоград: новости и сайты