Неділя, 23.06.2024, 09:58
Вхід | Вихід | RSS
Javascript DHTML Drop Down Menu Powered by dhtml-menu-builder.com
Belarusian  English  Russian  Ukrainian 

Меню

Пошук

Погода та курс валют

Погода
Погода у Знам'янці

вологість:

тиск:

вітер:Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Опитування

СтатистикаОнлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Інформаційний портал


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Відео про місто

Корисні посилання

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Ставицький Віктор Володимирович

  
12
Під час засідання п’ятдесят дев’ятої сесії Знам’янської міської ради шостого скликання 29 травня 2014 року депутатами міської ради прийнято до відома звіт про виконання депутатських повноважень депутата міської ради В. Ставицького. В звіті Віктора Володимировича зазначено: «Як депутат Знам’янської міської ради, спрямовую свою депутатську діяльність на захист інтересів людей, членів громади нашого міста, виконання їх доручень, вирішення питань, з якими звертались до мене мешканці міста у межах депутатських повноважень, наданих Законом України «Про статус депутатів місцевих рад».
Основними напрямками своєї депутатської діяльності вважаю участь у роботі сесій міської ради і роботі постійної комісії з питань освіти, культури, охорони здоров’я та соціального захисту населення, сесій міської ради, Днях депутата та інших заходах міської ради. Беру активну участь у засіданнях комісії та пленарних засіданнях міської ради. Із п’ятдесяти п’яти засідань пленарної ради приймав участь у роботі сорока дев’яти сесіях та сорока восьми засіданнях постійної комісії.
Робота у постійній комісії з питань освіти, культури, охорони здоров’я та соціального захисту населення, на мою думку, є однією з найважливіших напрямків діяльності міської ради. Практично на кожній сесії не лише розглядаються питання, які у компетенції нашої комісії, а й приймаються відповідні Міські програми, які потребують додаткового вивчення й розвинення.
Постійно працюю із зверненнями та запитами громадян міста, які звертаються до мене особисто, допомагаю у вирішенні питань. При виконанні своїх депутатських повноважень для вирішення особистих і суспільних питань, з якими до мене зверталися мешканці міста, я частіше за все намагаюся вирішити їх шляхом особистого звернення до керівників служб міськвиконкому. У деяких випадках, що стосувались допомоги громадянам у проведенні лікування, також особисто звертався до головного лікаря Знам’янської центральної районної лікарні, керівників підрозділів районної лікарні, районних спеціалістів, головних спеціалістів обласного Управління охорони здоров’я та обласних спеціалістів Кіровоградських обласних медичних закладів.
Спільно з іншими депутатами міської ради приймав участь у багатьох громадських заходах і благодійних акціях, що проводились під патронатом міської ради. А саме: у заходах присвячених Дню перемоги, Міжнародному Дню захисту дітей, Дню знань, Міжнародному Дню інвалідів, Дню людей похилого віку, Дню Прапора, Дню Конституції, дню незалежності, Дню міста, першому та останньому дзвонику у школі та інших різноманітних заходах. Особливу увагу приділяю питанням охорони здоров’я, здорового способу життя знам’янчан, активного відпочинку, знань фізкультурою і спортом.
Голосуючи за те чи інше питання, яке розглядається на сесіях міської ради, зважую та роблю це виважено, добре пам’ятаючи, що громада делегувала мені депутатські повноваження, а отже з мого боку має бути повна особиста відповідальність за рішення, що приймаються міською радою.
Щиро вдячний більш досвідченим депутатам міської ради, котрі мають більший досвід роботи в якості депутата, за суттєві поради та істотну допомогу у моїй депутатській діяльності.»Кировоград: новости и сайты