Субота, 20.04.2024, 09:15
Вхід | Вихід | RSS
Javascript DHTML Drop Down Menu Powered by dhtml-menu-builder.com
Belarusian  English  Russian  Ukrainian 

Меню

Пошук

Погода та курс валют

Погода
Погода у Знам'янці

вологість:

тиск:

вітер:Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Опитування

СтатистикаОнлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0

Інформаційний портал


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Відео про місто

Корисні посилання

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Терновий Микола Макарович

  
12
Під час засідання шістдесятої сесії Знам’янської міської ради шостого скликання 27 червня 2014 року депутатами взято до відома звіт про виконання депутатських повноважень депутата міської ради Тернового Миколи Макаровича, який був обраний депутатом по одномандатному мажоритарному виборчому округу №10. Депутат у своїй доповіді зазначив: «Моя діяльність як депутата Знам’янської міської ради спрямована передусім на захист інтересів громади виборчого округу та м.Знам’янки, виконання їхніх доручень у межах депутатських повноважень передбачених Законом України «Про статус депутатів місцевих рад».
Основними напрямками своєї депутатської діяльності вважаю участь у роботі сесій міської ради та постійних комісіях. За час даної каденції із 58 засідань сесій міської ради брав участь у роботі 56 засіданнях сесій та комісій (невідвідування 2 сесій з причини перебування на лікарняному).
За час роботи налагоджено тісну співпрацю з головами квартальних комітетів, які є об’єднаною ланкою між депутатом та виборцями.
Як депутат, вважаю подання на сесії депутатських запитів та звернень негативною роботою депутата. На мій погляд робота депутата повинна заключатися у вирішенні нагальних питань округу у робочому порядку з відповідними службами, а не показово пустопорожніми висловлюваннями на сесії.
Основними моментами своєї роботи як депутата на виборчому округу №10 є:
• Проведення щорічної інвентаризації мереж зовнішнього освітлення спільно з КП «Шляховик» та «Міськвсвітлом».
• Проведення періодичного грейдерування доріг за необхідністю.
• Безкоштовний вивіз сміття з території округу.
• Щорічна передплата місцевої газети «Знам’янські вісті» (120 примірників) для пенсіонерів та малозабезпеченим сім’ям.
• Вирішено проблему санітарної очистки території навкруги центрального рикну та прилеглих вулиць.
• Повністю відновлено освітлення вулиць округу №10.
• Реконструйовано та розширено сміттєзбірний майданчик по вул. Калініна
• Замінено систему теплопостачання та придбано новий газовий котел ветерану праці Скляр М.Г.
Всі ці роботи проведено за власні кошти.
Також, надано благодійної допомоги на лікування та на нагальні потреби малозабезпеченим жителям округу на суму близько 20 тис. гривень.
Завдячуючи зверненням та проведеній роботі здійснено капітальний ремонт власних житлових будинків і квартир особам, що мають право на таку пільгу за кошти державного бюджету. Задирака А.Х., інвалід війни 3 групи на суму 3972 грн. (заміна газового приладу опалення котла і трубопроводу), Вдовиченко М.І. на суму 8222 грн. (внутрішнє опорядження будинку) та 3738 грн. (заміна опалення), Кураєв С.В. інвалід ЧАЕС на сумі 4681 грн. (внутрішнє опорядження будинку).
Спільно з іншими депутатами міської ради приймав участь практично в усіх громадських заходах і благодійних акціях, що проводились під патронатом міської ради.
Голосуючи за те, чи інше питання, яке розглядається на сесії міської ради зважую і роблю це виважено, маючи власну неупереджену думку, що приводить до повної особистої відповідальності за рішення, що приймаються радою».
Кировоград: новости и сайты