Тіпухов Анатолій Івнович
Анатолія Івановича Тіпухова призвали до лав Червоної Армії у 1943 році. У складі 812-го стрілецького полку 5-ої Ударної Армії 3-го Білоруського фронту брав участь у визволенні міст і сіл Литви та Білорусії. В одному з боїв сержанта, помічника командира взводу було тяжко поранено.
Після тривалого лікування його комісували з армії. За участь у боях на фронтах Великої Вітчизняної війни А.І.Тіпухова нагороджено орденами Вітчизняної війни ІІ ступеня, медалями «За взяття Кенігсберга», «За перемогу над Німеччиною» та ювілейними.
Після війни Анатолій Іванович працював на різних посадах Північно-Кавказької залізниці, а з 1955 року – в КМС-63 Одеської залізниці – аж до виходу на пенсію.