Понеділок, 22.07.2024, 13:05
Вхід | Вихід | RSS
Javascript DHTML Drop Down Menu Powered by dhtml-menu-builder.com
Belarusian  English  Russian  Ukrainian 

Меню

Пошук

Погода та курс валют

Погода
Погода у Знам'янці

вологість:

тиск:

вітер:Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Опитування

СтатистикаОнлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Інформаційний портал


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Відео про місто

Корисні посилання

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Вакансії 

 Найменування вакантної посади
 Кількість посад
 Вимоги до кандидата
на вакантну посаду
Необхідні
документи 
Примітка
1Виконавчий комітет Знам’янської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади провідного спеціаліста відділу культури і туризму виконавчого комітету Знам`янської міської ради1.Кандидатам на  участь у конкурсі на заміщення вакантної посади провідного спеціаліста відділу культури і туризму  Знам`янського міськвиконкому визначити наступні умови: участь у конкурсі  можуть  брати громадяни України, які мають вищу освіту відповідного професійного спрямування (за освітньо – кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста), досконало володіють українською мовою та комп’ютерною технікою, а також  стаж  роботи  в органах місцевого самоврядування,  державній службі  не менше 1-го  року або  стаж роботи за фахом  в інших сферах  управління не менше 3 -х роківДо заяви про участь у конкурсі додаються: особова картка (форма П-2ДС) з відповідними додатками (трудова діяльність, автобіографія); копії дипломів про освіту; паспорта; трудової книжки; військового квитка (для військовослужбовців та військовозобов`язаних); декларація про майно, доходи, витрати і зобов`язання фінансового характеру за 2015 рік, 2 фотокартки (4x6), довідка про допуск до державної таємниці (у разі наявності), За довідками звертатися за адресою: м. Знам’янка, вул. Жовтнева, 19, тел. 2-22-84. Документи приймаються впродовж 30 календарних днів з дня опублікування оголошення про конкурс.Документи приймаються впродовж 30 календарних днів з дня опублікування оголошення про конкурс в газеті "Знам’янські вісті".
2Виконавчий комітет Знам’янської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади начальника управління містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Знам’янської міської рад1Кандидатам на  участь у конкурсі на заміщення вакантної посади начальника управління містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Знам’янської міської ради визначити наступні умови:участь у конкурсі  можуть  брати громадяни України, які мають вищу освіту відповідного професійного спрямування (за освітньо – кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста),   досконало володіють українською мовою та комп’ютерною технікою,    а також стаж роботи на керівних посадах не менше 3-х років або стаж роботи в інших сферах управління не менше 5-ти  років.До заяви про участь у конкурсі додаються: особова картка (форма П-2ДС) з відповідними додатками (трудова діяльність, автобіографія); копії дипломів про освіту; паспорта; трудової книжки; військового квитка (для військовослужбовців та військовозобов`язаних); декларація про майно, доходи, витрати і зобов`язання фінансового характеру за 2015 рік, 2 фотокартки (4x6), довідка про допуск до державної таємниці (у разі наявності), За довідками звертатися за адресою: м. Знам’янка, вул. Жовтнева, 19, тел. 2-22-84. Документи приймаються впродовж 30 календарних днів з дня опублікування оголошення про конкурсДокументи приймаються впродовж 30 календарних днів з дня опублікування оголошення про конкурс в газеті "Знам’янські вісті".
3Виконавчий комітет Знам’янської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста сектору з питань надзвичайних ситуацій, охорони праці, екології та благоустрою  управління містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Знам’янської міської ради.1Кандидатам на  участь у конкурсі на заміщення вакантної посади головного спеціаліста сектору з питань надзвичайних ситуацій, охорони праці, екології та благоустрою  управління містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства визначити наступні умови: участь у конкурсі  можуть  брати громадяни України, які мають вищу освіту відповідного професійного спрямування (за освітньо – кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста), досконало володіють українською мовою та комп’ютерною технікою, а також  стаж  роботи  в органах місцевого самоврядування,  державній службі  не менше 3-х  років або  стаж роботи за фахом  в інших сферах  управління не менше 3 -х років.До заяви про участь у конкурсі додаються: особова картка (форма П-2ДС) з відповідними додатками (трудова діяльність, автобіографія); копії дипломів про освіту; паспорта; трудової книжки; військового квитка (для військовослужбовців та військовозобов`язаних); декларація про майно, доходи, витрати і зобов`язання фінансового характеру за 2015 рік, 2 фотокартки (4x6), довідка про допуск до державної таємниці (у разі наявності), За довідками звертатися за адресою: м. Знам’янка, вул. Жовтнева, 19, тел. 2-22-84. Документи приймаються впродовж 30 календарних днів з дня опублікування оголошення про конкурсДокументи приймаються впродовж 30 календарних днів з дня опублікування оголошення про конкурс в газеті "Знам’янські вісті".
4Виконавчий комітет Знам’янської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади спеціаліста І категорії відділу архітектури та містобудування управління містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Знам’янської міської ради тимчасово, на час перебування штатного працівника у відпустці по догляду за дитиною до досягнення нею шестирічного віку.1Кандидатам на  участь у конкурсі на заміщення вакантної посади спеціаліста І категорії відділу архітектури та містобудування управління містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Знам’янської міської ради  визначити наступні умови: участь у конкурсі  можуть  брати громадяни України, які мають вищу освіту відповідного професійного спрямування (за освітньо – кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста), досконало володіють українською мовою та комп’ютерною технікою, а також  стаж  роботи  в органах місцевого самоврядування,  державній службі  не менше 1-го року або  стаж роботи за фахом  в інших сферах  управління не менше 3- х років.До заяви про участь у конкурсі додаються: особова картка (форма П-2ДС) з відповідними додатками (трудова діяльність, автобіографія); копії дипломів про освіту; паспорта; трудової книжки; військового квитка (для військовослужбовців та військовозобов`язаних); декларація про майно, доходи, витрати і зобов`язання фінансового характеру за 2015 рік, 2 фотокартки (4x6), довідка про допуск до державної таємниці (у разі наявності), За довідками звертатися за адресою: м. Знам’янка, вул. Жовтнева, 19, тел. 2-22-84. Документи приймаються впродовж 30 календарних днів з дня опублікування оголошення про конкурсДокументи приймаються впродовж 30 календарних днів з дня опублікування оголошення про конкурс в газеті "Знам’янські вісті".
5Виконавчий комітет Знам’янської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади заступника начальника управління – начальника відділу житлово- комунального господарства управління містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Знам’янської міської ради.1Кандидатам на  участь у конкурсі на заміщення вакантної посади заступника начальника управління – начальника відділу житлово- комунального господарства управління містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Знам’янської міської ради визначити наступні умови: участь у конкурсі  можуть  брати громадяни України, які мають вищу освіту відповідного професійного спрямування (за освітньо – кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста),  досконало володіють українською мовою та комп’ютерною технікою,     а також стаж роботи на керівних посадах не менше 3-х років або стаж роботи в інших сферах управління не менше 5-ти  років.До заяви про участь у конкурсі додаються: особова картка (форма П-2ДС) з відповідними додатками (трудова діяльність, автобіографія); копії дипломів про освіту; паспорта; трудової книжки; військового квитка (для військовослужбовців та військовозобов`язаних); декларація про майно, доходи, витрати і зобов`язання фінансового характеру за 2015 рік, 2 фотокартки (4x6), довідка про допуск до державної таємниці (у разі наявності), За довідками звертатися за адресою: м. Знам’янка, вул. Жовтнева, 19, тел. 2-22-84. Документи приймаються впродовж 30 календарних днів з дня опублікування оголошення про конкурсДокументи приймаються впродовж 30 календарних днів з дня опублікування оголошення про конкурс в газеті "Знам’янські вісті".
6Виконавчий комітет Знам’янської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади начальника відділу економічного розвитку, промисловості, інфраструктури та торгівлі виконавчого комітету  Знам’янської міської ради1Кандидатам на  участь у конкурсі на заміщення вакантної посади начальника відділу економічного розвитку, промисловості, інфраструктури та торгівлі виконавчого комітету  Знам’янської міської ради  визначити такі умови: участь у конкурсі на заміщення вакантної посади начальника відділу економічного участь у конкурсі можуть  брати громадяни України, які мають вищу економічну освіту (за освітньо – кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста),  досконало володіють українською мовою та комп’ютерною технікою,  а також  стаж  роботи  в органах місцевого самоврядування,  державній службі  на керівних посадах не менше 3-х  років.До заяви про участь у конкурсі додаються: особова картка (форма П-2ДС) з відповідними додатками (трудова діяльність, автобіографія); копії дипломів про освіту; паспорта; трудової книжки; військового квитка (для військовослужбовців та військовозобов`язаних); декларація про майно, доходи, витрати і зобов`язання фінансового характеру за 2015 рік, 2 фотокартки (4x6), довідка про допуск до державної таємниці (у разі наявності), За довідками звертатися за адресою: м. Знам’янка, вул. Жовтнева, 19, тел. 2-22-84. Документи приймаються впродовж 30 календарних днів з дня опублікування оголошення про конкурсДокументи приймаються впродовж 30 календарних днів з дня опублікування оголошення про конкурс в газеті "Знам’янські вісті".


Кировоград: новости и сайты