Понеділок, 20.05.2024, 13:44
Вхід | Вихід | RSS
Javascript DHTML Drop Down Menu Powered by dhtml-menu-builder.com
Belarusian  English  Russian  Ukrainian 

Меню

Пошук

Погода та курс валют

Погода
Погода у Знам'янці

вологість:

тиск:

вітер:Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Опитування

СтатистикаОнлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Інформаційний портал


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Відео про місто

Корисні посилання

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Відділ ведення Державного реєстру виборців

12Відділ ведення Державного реєстру виборців
Знам’янської міської ради
м.Знам’янка.вул.Жовтнева,19 каб № 6

Денисов Олександр Миколайович –.начальник відділу
Мирошниченко Ірина Володимирівна- головний спеціаліст

контактний телефон: 2-14-95
                               7-42-43-факс

 
22 лютого 2007 року Верховною Радою України прийнято Закон України „Про Державний реєстр виборців", який набрав чинності з 1 жовтня 2007 року.

Відділ ведення Державного реєстру виборців утворений рішенням двадцять другої сесії Знам’янської міської ради від 27 липня 2007 року № 347 також цим рішенням було затверджено Положення про відділ
 
  
Відділ розпочав свою роботу з 1 жовтня 2007 року. Основними завданнями відділу ведення Державного реєстру виборців Знам’янської міської ради є:
 
постійне ведення Державного реєстру виборців, до якого вносяться відомості про громадян, що мають право голосу і проживають або перебувають на території м. Знам’янки складання й уточнення списків виборців на виборчих дільниц
 
Списки виборців складаються в електронній системі і вносяться до єдиної комп’ютеризованої бази даних, котра підтримується Центральною виборчою комісією України. Електронна форма ведення Державного реєстру виборців дасть змогу вчасно поновлювати його дані і уникнути в процесі створення списків виборців помилок та підробок.
 
Створення Державного реєстру виборців дозволить уникнути фальсифікацій, дублювань, інших помилок в процесі проведення виборів та референдумів, складати електронну комп’ютеризовану систему карт з метою утворення однакових за розміром виборчих округів, спростити процес складання виборчих списків, своєчасно вносити зміни і доповнення до списків виборців України.
 

Молодим виборцям!

Якщо Вам нещодавно виповнилось 18 років, або Ви змінили своє місце проживання у зв‘язку зі вступом до середнього чи вищого навчального закладу, Вам бажано обов'язково знайти час і пересвідчитись особисто щодо включення до Державного Реєстру виборців.  

Якщо Вам відомо про включення до списків виборців громадян, які померли, або інша інформація щодо неточностей чи невключення до списків – невідкладно звертайтесь до відділу ведення Держаного реєстру виборців! Ознайомитись зі своїм записом в Реєстрі і при необхідності внести зміни в свої персональні дані можна прямо зараз, не очікуючи наступних виборів.

Тож, запрошую Вас скористатися своїм правом та перевірити свої персональні дані.

Відділ ведення Державного реєстру виборців Знам’янської міської ради знаходиться у кабінеті № 6 міськвиконкому.

При собі бажано мати документ, який посвідчує особу (паспорт).

Телефони відділу: 7-42-43 , 2-14-95

Кировоград: новости и сайты