Субота, 13.07.2024, 01:30
Вхід | Вихід | RSS
Javascript DHTML Drop Down Menu Powered by dhtml-menu-builder.com
Belarusian  English  Russian  Ukrainian 

Меню

Пошук

Погода та курс валют

Погода
Погода у Знам'янці

вологість:

тиск:

вітер:Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Опитування

СтатистикаОнлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Інформаційний портал


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Відео про місто

Корисні посилання

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Загальноосвітні навчальні заклади

 Назва  Керівник  Адреса та телефон
  Знам'янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 ім. Т.Г.Шевченка  Солонько Наталія Віталіївна  м.Знам'янка, вул. Рози Люксембург, 69, тел.(233) 2-17-49 
Навчально-виховний комплекс "Знам’янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 – ліцей Знам’янської міської ради"  Сопільняк Юрій Михайлович  м.Знам'янка, проспект ВЛКСМ, 9, тел.(233) 2-21-10, 2-25-96 
  Знам'янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3 Подвиженко Олена Іванівна  м.Знам'янка, вул. Дзержинського, 2, тел.(233) 3-11-30, 3-13-46, 3-11-14 
 Знам'янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4 Лядський Володимир Анатолійович  м.Знам'янка, тел.(233) 2-18-47 
  Знам'янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6 Полєжай Дмитро Петрович  смт Знам’янка Друга, вул. Шевченка, 3, тел.(233) 49-2-45 
  Знам'янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №7 Корж Раїса Олександрівна   смт Знам’янка Друга, вул. 1 Травня, тел.(233) 49-5-14 
 Знам'янська загальноосвітня спеціальна школа-інтернат І-ІІІ ступенів  Заруцька Надія Володимирівна  м.Знам'янка, вул. Фрунзе, 89, тел.(233) 3-21-52, 3-20-72 
Міжшкільний навчально-виробничий комбінат   Гончаренко Микола Іванович м.Знам'янка, вул. Луначарського, 31, тел.(233) 2-25-56 
 Знам'янський професійний ліцей Смоляков Сергій Анатолійович  м.Знам'янка, вул. Свердлова, 4, тел.(233) 6-23-98 
 Знам'янське професійно-технічне училище №12 Садієр Володимир Тимофійович  м.Знам'янка, вул. Рози Люксембург, 6, тел.(233) 2-22-81, 6-24-31 
 Будинок дитячої та юнацької творчості Гребенюк Лідія Іванівна  м.Знам'янка, вул. Жовтнева, 13, тел.(233) 2-27-44, 2-26-07 
  Станція юних техніків  Подвиженко Геннадій Іванович м.Знам'янка, вул. Привокзальна, 22, тел.(233) 3-11-68, 3-11-45 

У вашої дитини розпочинається новий навчальний рік
 
 Ось уже й літо майже пролетіло. Відшуміли відпустки і пора налаштовуватися на робочий лад. Скоро почнеться новий навчальний рік і потрібно як слід до нього підготуватися. З чого ж почати і як налаштувати вашу дитину, велику чи малу, на навчання після веселого літа?. На що ж потрібно звернути увагу при складанні списку підготовки до школи?
• Потрібно купити нові зошити, ручки, олівці і ще половину канцелярського магазину. Потрібно все і бажано побільше.
• Покажіть дитині, якщо вона йде до школи в перший клас, як упакувати свій рюкзак (важкі книги мають бути в центрі), носити його потрібно надягаючи на обидва плеча і не завантажувати до межі всякими непотрібними речами.
 • Налаштовуйтеся на робочий розпорядок дня. Будіть дитину вранці, як до школи, треба звикати до ранкових підйомів. Дуже важко буде одразу 1 вересня прокинутися о 7 ранку, якщо весь час до цього піднімався в 9. Та й лягати спати потрібно раніше.
• Пройдіть медичне обстеження перед школою, здайте всі необхідні аналізи. Не відкладайте це на останній тиждень перед школою, інакше можете застрягти в чергах в поліклініці надовго.
 • Дізнатися, що змінилося в шкільному розкладі та правилах за літо. Всі нововведення не повинні стати сюрпризом для вас і вашої дитини 1 вересня.
• Продумайте, коли, хто і як буде забирати дитину після уроків, якщо вона ще маленька. Розкажіть класному керівнику, чи буде ваша дитина сама йти після школи додому, чи її буде забирати хтось з родичів.
 • Купуйте розклад уроків і розклад дня вже зараз. Закріпіть його на самому видному місці і заповнюйте в міру необхідності.
 • Обговоріть з дитиною, що вона буде робити, коли прийде зі школи, скільки часу їй відводиться на перегляд телевізора, скільки на домашнє завдання і на прогулянки з друзями. НАМАГАЙТЕСЬ КОНТРОЛЮВАТИ ПЕРЕБУВАННЯ ДИТИНИ ПЕРЕД КОМП’ЮТЕРОМ ТА БАЛАНСУВАТИ ЙОГО ВІРТУАЛЬНЕ СПІЛКУВАННЯ З ОДНОЛІТКАМИ І РЕАЛЬНЕ. АДЖЕ НІЩО НЕ ЗАМІНИТЬ « ЖИВУ» РОЗМОВУ.
 · Встановіть «сімейні» правила користування комп’ютером. Контролюйте сайти, які відвідує ваша дитина.
• Обладнайте робочий простір. Подивіться, може дитина вже виросла з того письмового столу, який ви їй придбали до першого класу.
• Пригадайте правила гігієни, адже він або вона знову перебуватиме у великому скупченні дітей.
 • • Створіть свій власний вечірній ритуал: приготувати одяг на завтра, зібрати сумку тощо.
• Перевірте шкільну форму - можливо її потрібно оновити. Сюди також відноситься спортивний костюм, взуття на зміну, кросівки, блузки/ сорочки і т д. · Стимулюйте гарні успіхи дитини у школі, але не купуйтесь на «хабарі» (Якщо я отримаю гарну оцінку, ви купите мені веб-камеру?) · Пригадайте правила безпечної поведінки на вулиці і на дорозі. · !!!
 
 Шановні власники транспортних засобів!
 Нагадуємо Вам, що тротуар і автобусна зупинка перед магазинами «Трелакс», «Глобус» та приміщенням банку «Аваль» не являється проїзною частиною. Крім того, поруч знаходиться загальноосвітня школа. Цією дорогою постійно рухаються діти. Згляньтесь на їхнє здоров’я і життя!
І найголовніше! Відсвяткуйте останній день канікул! Нехай це буде весело! Не забудьте також відсвяткувати перший день в школі - адже це настрій на все навчання. Щасливого вам нового навчального року! Отримуйте насолоду від перебування в школі і дома, від навчання! І частіше посміхайтесь! Посмішка здатна розтопити будь-який лід і зробити світ кращим!
 
В. Маслюкова, заступник директора з виховної роботи навчально-виховного комплексу «Знам’янська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 2-ліцей»  
 
 
1 вересня у міському парку відпочинку відбулась зустріч учнів 9-А класу ЗШ І-ІІІ ступенів №3 з представниками Державного міськрайонного центру зайнятості. На початку зустрічі учні та представники центру обмінялись привітаннями з нагоди Дня знань та 20-ї річниці незалежності України. Метою зустрічі стало надання допомоги учням у формуванні активної життєвої позиції, готовності до професійного самовизначення та вибору майбутньої професійної долі. Юнакам та дівчатам було запропоновано створити мапу своєї Батьківщини, представлену відомими лікарями, митцями, науковцями – видатними діячами рідного народу. Школярі ознайомились з поняттям «ринок праці» і провели паралель між «ринком праці» і «ринком товарів та послуг», ефективністю роботи окремого громадянина та економічним благополуччям держави в цілому. Об’єднавшись у дві групи учні визначали та досліджували чинники успішного працевлаштування; ознайомились з процентним співвідношенням працівників, які працюють за дипломом і тих, хто змінив робоче місце; створили шкалу професій у порядку їх важливості для розвитку нашої країни та її успішної Євроінтеграції. Представники центру поінформували молодь про можливості кар’ єрного росту в тій чи іншій спеціальності, про вимоги до різних професій та про навчальні заклади, де готують фахівців обраного профілю. По закінченню зустрічі учні виявили бажання пройти тест та визначити, яка саме професія їм найбільше підходить.
 
   13 вересня на базі Будинку дитячої та юнацької творчості відбулось пленарне засідання розширеної підсумкової колегії відділу освіти з питання «Про підсумки розвитку освіти міста у 2010/2011 навчальному році та завдання на 2011/2012 навчальний рік».
   На засідання були запрошені члени колегії, працівники відділу освіти, міського методичного кабінету, керівники закладів освіти міста та їх заступники, керівники міських методичних об’єднань. З доповіддю виступив В.Сиромятніков, начальник відділу освіти. По обговоренню доповіді виступили керівники міських методичних об’єднань: В.Панкевич, С.Філіпова, Т.Дубок, Н.Дичко, О.Пишна, О.Самборський, А.Хандусенко, С.Чуракова, вихователь-методист ДНЗ № 2 «Теремок», В.Маслюкова, заступник директора з виховної роботи НВК «Знам’янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2-ліцей», А.Калюжна, практичний психолог НВК «Знам’янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2-ліцей», Л.Гребенюк, директор Будинку дитячої та юнацької творчості.
    З заключним словом виступив начальник відділу освіти В.Сиромятніков. Члени колегії прийняли рішення. У роботі розширеної підсумкової колегії відділу освіти взяв участь А.Тесленко, секретар міської ради.
 
      

Кировоград: новости и сайты