Понеділок, 22.07.2024, 12:45
Вхід | Вихід | RSS
Javascript DHTML Drop Down Menu Powered by dhtml-menu-builder.com
Belarusian  English  Russian  Ukrainian 

Меню

Пошук

Погода та курс валют

Погода
Погода у Знам'янці

вологість:

тиск:

вітер:Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Опитування

СтатистикаОнлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Інформаційний портал


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Відео про місто

Корисні посилання

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

«Захисник Вітчизни року»

«Захисник Вітчизни року»
1. Осіпов Олександр Сергійович - учасник антитерористичної операції,солдат, нагороджений відзнакою «За мужність ІІІ ступеню»
2. Лушпіган Павло Іванович - учасник антитерористичної операції, доброволець, гвардії молодший сержант, нагрудний знак «Гвардія»
3. Строганов Ігор Сергійович - учасник антитерористичної операції, старший солдат, нагороджений відзнакою Кіровоградської області «За мужність і відвагу»
4. Хода Сергій Григорович - учасник антитерористичної операції, сержант,нагороджений орденом «За мужність ІІІ ступеню»
5. Смик Сергій Юрійович – учасник антитерористичної операції, старший солдат, нагороджений відзнакою Кіровоградської області «За мужність і відвагу»
6. Не підтримую жодного з кандидатів
Всього відповідей: 368

Шановні мешканці міста - 
Голосування припинено. Дякуємо за вашу активність.
Звертаємо вашу увагу на те, що з метою більш об’єктивного визначення результатів голосування по кожній із номінацій щорічного міського конкурсу «Людина року» проголосувати має можливість 
тільки зареєстрований користувач.

Смик Сергій Юрійович (29 листопада 1986 р.н.) – учасник АТО, старший солдат.
Сергій Юрійович був призваний на військову службу по мобілізації у лютому 2015 року. Брав безпосередню участь в антитерористичній операції на території Донецької та Луганської областей на посаді механіка-водія. Під час служби гідно та професійно виконував свої обов’язки, підтримував бойову техніку в належному стані та забезпечував своєчасне виконання поставлених завдань. Нагороджений відзнакою Кіровоградської області «За мужність і відвагу», нагрудний знак «Відмінник СЗУ».

Хода Сергій Григорович (18 червня 1979 р.н.) – учасник АТО, сержант.
Сергій Григорович був призваний до лав Збройних сил України по мобілізації Знам’янським ОМВК у серпні 2014 року. Військову службу проходив на посаді командира бойової машини БМ-21. Брав участь в бойових діях в зоні антитерористичної операції – Дебальцево, Попасна, Первомайськ. Під час проходження військової служби виявив стійкість і мужність, сумлінно та гідно виконував поставлені завдання. Указом Президента України №47/2016 від 16.02.2016р. нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня.

Осіпов Олександр Сергійович (22 вересня 1985 р.н.) – учасник АТО, солдат.
Олександр Сергійович пішов воювати добровольцем у березні 2014 року. В зоні антитерористичної операції знаходився з травня 2014 року по червень 2014 року. Виконував обов'язки помічника гранатометника у Донецькій області. За час перебування в АТО виконував свої обов'язки на блок-постах біля Донецька, Амвросієвки. Отримав поранення під час виконання бойового завдання на стратегічній висоті Донецької області - Савур-Могила. Після поранення проходив реабілітацію в госпіталях м. Дніпропетровська та м. Миколаєва. Через півроку повернувся до своїх обов'яїків в зоні АТО. Виконував військовий обов’язок під Маріуполем, з грудня 2014р. по січень 2015р. Отримав статус ветерана війни, інвалід ІІІ групи.
Олександр Сергійович зарекомендував себе як мужній, відважний захисник Батьківщини. Користується повагою та авторитетом серед колег, членів організації Знам’янської Спілки Ветеранів АТО..

Строганов Ігор Сергійович (6 квітня 1982 р.н.) – учасник АТО, старший солдат.
Ігор Сергійович у лютому 2014 року був призваний на першу хвилю мобілізації. Пройшов навчання у військовій частині с.Канатове, здобувши кваліфікацію стрілець. Проходив бойову службу в Донецькій області, виконував бойові завдання на посаді стрілка. У грудні 2014 року ротировали, з лютого по березень 2015 року брав участь в антитерористичній операції в Херсонській області на кордоні окупованого Криму. Проявив себе як один з найпідготовленіших та найвідважніших військовослужбовців Збройних Сил України. 
Ігор Сергійович зарекомендував себе як мужній, відважний захисник Батьківщини. Звільнився в запас у березні 2015 року і повернувся до своїх робітничих обов’язків на посаді електромеханіка ремонтно-ревізійної дільниці Знам’янської дистанції електропостачання. Користується повагою та авторитетом серед колег, членів організації Знам’янської Спілки Ветеранів АТО.

Лушпіган Павло Іванович (20 квітня 1981 р.н.) – учасник АТО, гвардії молодший сержант.
Павло Іванович У вересні 2014 року записався добровольцем в батальйон територіальної оборони Кіровоградщини, за мобілізацією був призваний на 4 хвилю у березні 2015 року. Пройшов навчання у 169 навчальному центрі смт. Десна Чернігівської області, де здобув кваліфікацію водія БТР розвідувального взводу. Після виведення із зони АТО за наявності освіти та бойового досвіду був призначений на посаду інструктора з водіння та бойового озброєння БТР-70. Неодноразово виконував обов’язки командира роти, брав участь в укріпленні північно-східного кордону. 
Павло Іванович зарекомендував себе як мужній ,відважний захисник Батьківщини. Звільнився в запас у травні 2016 року і повернувся на своє робоче місце бригадира локомотивного депо Знам’янка. Користується повагою та авторитетом серед колег, членів організації Знам’янської Спілки Ветеранів АТО.

Кировоград: новости и сайты