Субота, 13.07.2024, 02:36
Вхід | Вихід | RSS
Javascript DHTML Drop Down Menu Powered by dhtml-menu-builder.com
Belarusian  English  Russian  Ukrainian 

Меню

Пошук

Погода та курс валют

Погода
Погода у Знам'янці

вологість:

тиск:

вітер:Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Опитування

СтатистикаОнлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Інформаційний портал


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Відео про місто

Корисні посилання

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Знам’янчанин року 2013


 Номінація П.І.Б.Переможець конкурсу

Громадський лідер року


 Ільченко Едуард Дмитрович
Депутат Знам’янської міської ради VI шостого скликання, керівник громадської приймальні народного депутата України, людина з 40 – річним стажем роботи на керівних посадах, Знам’янського відділку Одеської залізниці. Саме Едуард Дмитрович своєю невтомною працею вніс вагомий внесок у подальший розвиток пасажирської галузі. Енергійність, принциповість та послідовність в прийнятті правильних, виважених рішеннях, вміння працювати з людьми, надавати їм кваліфіковану та моральну підтримку, не проходити біля порушень та безладу, домагатися виконувати поставлені завдання та вимоги – ось характерні риси притаманні цій працьовитій людині. 
За свою сумлінну працю отримував нагороди та заохочення від Міністерства шляхів сполучення СРСР, Управління залізниці та відділку залізниці, міської влади, громадських організацій.
Та головне, що Едуард Дмитрович дуже відкрита та ввічлива людина, вміє вислухати співбесідника, користується великою повагою та авторитетом серед жителів міста. Постійно приймає активну участь у громадських та політичних заходах нашого міста

 Молодіжний лідер рокуПанкевич Богдан Олегович
Є заступником голови молодіжної громадської організації «Оберіг». Інтелектуал, молода, проте вже сформована особистість, перед якою лише постає вибір професії, яка стане найголовнішою у його житті. Він власноруч зробив особистий вклад у розвиток молодіжного руху в місті. За його ініціативою було реалізовано проект "Кобзаревій світлиці - 50", який посів перше місце на обласному конкурсі "Ярмарок проектів". Був активним учасником проекту "громадська експертиза – прозорість влади" в межах програми "Посиленні впливу громадянського суспільства" Міжнародного фонду "Відродження", зміст якого полягав у стимулюванні молодого покоління до вирішення проблем суспільства, місцевої громади. 
З метою ознайомлення з мовами та культурами країн Європи Богдан разом із членами своєї організації здійснив культурно – освітній візит до Європи у рамках Міжнародного проекту. Також, Богдан відзначається як скромністю, товаристськістю, розсудливістю та врівноваженістю. Він отримував звання переможця від міських та обласних олімпіад до Всеукраїнських та Міжнародних конкурсів.

Професіонал року у соціальній сфері 
Суслов Леонід Григорович
 

Начальник управління Пенсійного фонду України в місті Знам'янці та Знам'янському районі. Леонід Григорович розпочав свою діяльність в управлінні з 1999 року на посаді заступника начальника відділу – начальника підвідділу персоніфікованого обліку і на сьогоднішній день є беззмінним керівником управління, з жовтня 2011 року керівником управління в м. Знам'янці та Знам’янському районі.
Кожен день у Леоніда Григоровича розписаний щохвилинно. Усе встигає і на роботі і у депутатських справах. Так, з 2006 року обраний депутатом Знам’янської міської ради п’ятого скликання. Головними професійним гаслом Леоніда Григоровича є: "В нашій справі головне – люди і потрібно ґрунтовно відповідати на будь-яке їхнє запитання. Уникати відписки. Розповісти, які зміни готуються в законодавстві, чого чекати". Леонід Григорович, щовівторка здійснює особистий прийом громадян в управлінні та виїзні прийоми, на яких кожного уважно вислухає та намагається допомогти. Приймає участь у зустрічах в трудових колективах, підприємств міста та району.

 

  Професіонал року у комунальній сфері та будівництвіФілоненко Володимир Миколайович

Майстер дільниці 1 групи (водопостачання) Знам’янської дільниці водопостачання і водовідведення Будівельно-монтажного експлуатаційного управління №3. Володимир Миколайович прийшов до дільниці водопостачання та санітарно-технічних пристроїв Знам’янської дерекції залізничних перевезень у 1989 році зовсім молодою людиною. Працював під час буремних 90-х на будівництві швидкісного руху у 2003 році, під час кризи 2008,. Став досвідченим працівником, який веде за собою молодь, показує приклад у відношенні до роботи, до життя, до власної сім’ї та дітей.
Професіонал, майстер своєї справи, віддає усього себе, справляється з труднощами та знаходить вихід у складних ситуаціях. Різнопланова, талановита людина. Багато людей знають його, як професійного пасічника, бо куштували корисний смачний мед з його пасіки.
Надійний, люблячий чоловік, чудовий батько, який виростив 2-х чарівних доньок. Став зразком та наставником молодих спеціалістів на підприємстві, яким передав свій досвід.

Професіонал року державних установ і органів місцевого самоврядування  Компанієць Людмила Вікторівна
Вже понад 20 років працює у міськрайонному центрі зайнятості, пройшовши службовими сходинками від економіста І категорії відділу сприяння зайнятості населення та соціальних гарантій до директора центру зайнятості.
Відповідальність та сумлінність, небайдужість до людей, а також організаторські здібності, професійна компетентність, працьовитість у поєднанні з трудовим досвідом – це риси, характерні для Людмили Вікторівни. Вона має високу виконавську дисципліну, їй притаманні зібраність, пунктуальність, висока працездатність та комунікабельність. Вміє знайти спільну мову з кожним відвідувачем центру зайнятості. Молодим фахівцям центру зайнятості вона намагається передати свій досвід роботи, дати корисну пораду, підтримати в складній ситуації, адже не можна зупинятися на досягнутому, а треба йти вперед.

Залізничник року 
Греков Сергій Вікторович
Начальник локомотивного депо Знам'янка. Молодий, але досвідчений керівник великого підприємства. Із династії залізничників. Володіє та застосовує сучасні методи керування колективом, менеджменту.
Підтримує та сприяє розвитку спорту та культури на підприємстві.
Має ділові та організаторські здібності. У спілкуванні приязна, кмітлива, доброзичлива людина. Користується повагою у колективі депо та серед колег керівників інших структурних підрозділів залізниці міста
1  2

Кировоград: новости и сайты