Четвер, 02.05.2024, 04:35

Головна » 2011 » Лютий » 12 » Інформаційний бюлетень виконавчого комітету від 28 січня 2011 року
Інформаційний бюлетень виконавчого комітету від 28 січня 2011 року
12       На засіданні виконкому, яке відбулося 28 січня 2011 року розглянуто 33 проектів рішень. У ході обговорення було прийнято 31 рішення.Найбільш цікавими для громадськості прийняті такі рішення:Про ліквідацію позашкільних навчальних закладів освіти станції юних техніків, будинку дитячої та юнацької творчості, дитячо-юнацької спортивної школи, ліквідацію штатів працівників та створення закладів нового типу відповідного профілю при відділі освіти виконавчого комітету Знам'янської міської ради. На підставі Закону України "Про позашкільну освіту" та враховуючи неможливість забезпечувати видатки на утримання закладів освіти та спорту міста в існуючій мережі, виконавчий комітет погодив питання щодо ліквідації позашкільних закладів освіти, спорту та ліквідації Знам'янської станції юних техніків, Знам'янського будинку дитячої та юнацької творчості, Знам'янської дитячо-юнацької спортивної школи усіх штатних працівників без правонаступництва з 31 травня 2011 року та рекомендував відділу освіти виконавчого комітету Знам'янської міської ради на базі ліквідованих закладів без правонаступництва з 01 червня 2011 року утворити позашкільні заклади нового типу відповідних профілів :Знам'янський центр художньої та технічної творчості дітей та юнацтва; Знам'янський центр фізичної культури та спорту  Про погодження продовження діяльності Наукового товариства учнів (НТУ) м.Знам'янки з січня по травень 2011 року та його фінансування. З метою забезпечення розвитку, становлення й підтримки розумово обдарованих учнів загальноосвітніх навчальних закладів міста, враховуючи пропозиції відділу освіти, міського методичного кабінету виконавчий комітет Знам'янської міської ради погодив продовження діяльності Наукового товариства учнів м.Знам'янки з січня по травень 2011 року на базі шкіл № 1, 3, НВК з безкоштовним використанням приміщень навчальних кабінетів та їхнього обладнання й фінансуванням із місцевого бюджету та затвердив кошторис видатків на фінансування навчально-виховної діяльності НТУ м.Знам'янки на цей період Про результати обстеження перевезення пільгових категорій громадян на міських автобусних маршрутах загального користування, проведеного у січні 2011 року. Розглянувши результати обстеження, проведеного з 17 по 23 січня 2011 року відповідно до розпорядження міського голови від 05.01.11 р. №1 "Про проведення обстеження перевезення пільгових категорій громадян на міських автобусних маршрутах загального користування", виконавчий комітет Знам'янської міської ради затвердив на перший квартал 2011 року середньоденну кількість перевезених пільгових категорій громадян на міських маршрутах, що здійснюються у звичайному режимі руху, та питому вагу пільгових категорій громадян по перевізниках: Про внесення тимчасових змін до схем руху автобусів на міських автобусних маршрутах загального користування. Розглянувши звернення директора ПП "Орбіта" та приватного підприємця Постики С.М. про неможливість забезпечення безпечного перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах у напрямку південної частини міста, через незадовільний стан проїзжої частини автомобільної дороги по вул. Калініна виконавчий комітет Знам'янської міської ради вніс тимчасові зміни до схем руху автобусів на міських автобусних маршрутах загального користування №2 Готель - мікрорайон "Південний", №5 Готель - Сільгосптехніка (перевізник приватний підприємець Постика С.М.), №4 Готель - обласна бальнеологічна лікарня, №4А "Готель - с. Петрове" (перевізник ПП "Орбіта") за схемою руху:у прямому напрямку від зупинки "Залізничний вокзал": Привокзальна площа - вул. Привокзальна - вул. Фрунзе - вул. Дзержинського;у зворотньому напрямку від вул. Петровського: вул. Дзержинського - вул. Фрунзе - вул. Привокзальна - Привокзальна площа..:
Категорія: Експрес інформація | Переглядів: 1210 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0