Четвер, 02.05.2024, 11:30

Головна » 2013 » Січень » 11 » 11 січня відбулося чергове засідання виконавчого комітету міської ради, на розгляд якого виносилося 19 питань

12         11 січня 2012 року перший заступник міського голови В.Джулай провів чергове засідання виконавчого комітету, на розгляд якого було винесено 19 проектів рішень. Затверджено - 19 .
         З метою реалізації Загальнодержавної програми реформування та розвитку житлово-комунального господарства на 2009-2014 роки, покращення стану житлово-комунального господарства міста, керуючись ст.ст.29, 30, 40 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет міської ради визначив стратегічні завдання в житлово-комунальному господарстві міста на 2013 рік, а саме:
організаційні:
• забезпечити 100% укладання угод зі споживачами послуг КП «Шляховик» та КП «ЗЖЕК № 1»;
• сприяти організації не менше десяти ОСББ з передачею житлових будинків на їх баланс;
• виконати капітальний ремонт квартир чи будинків не менше, як десяти інвалідам ВВВ та прирівняним до них особам;
• сприяти роботі арбітражного керуючого по ліквідації Знам’янського комунального підприємства теплових мереж;
будівельні та інженерно-технічні:
- у водопостачанні та водовідведенні:
• здійснення заходів по введенню в експлуатацію об’єкта незавершеного будівництва: «Будівництво каналізаційного колектора житлового масиву Жовтневе-Свердлове в м. Знам’янка Кіровоградської області»;
- у теплопостачанні:
• вирішення питання опалення приміщень музею, ЦБС, БДЮТ;
• виконати реконструкцію теплотрас ДНЗ № 5 і ЗОШ № 7 (з заміною котла);
• реконструкцію котельні ДЮСШ зі збільшенням потужності і добудовою
• теплотраси до приміщення колишнього ДНЗ № 58 по вул. Чайковського;
- у газопостачанні:
• завершити оплату робіт по ПКД на реконструкцію фасадних газопроводів багатоквартирних будинків;
• завершити реконструкцію фасадних газопроводів багатоквартирних житлових будинків;
- по утриманню житлового фонду виконати роботи по капітальному ремонту споруд, покрівель, мереж, в т.ч.: електрощитових і розподільчих щитів в обсягах, передбачених бюджетом розвитку міста;
- по благоустрою міста:
• виконати поточний ремонт тротуарів по вул. Гагаріна, Жовтневій, Фрунзе;
• розробити ПКД та виконати реконструкцію мереж освітлення вулиці Фрунзе від вул. Дзержинського до вул. Енергетиків;
• виконати роботи по реконструкції мереж зовнішнього освітлення вулиць Ворошилова, Будьонного, частково Маяковського та Дзержинського;
• замовити ПКД на облаштування пішохідних переходів від пішохідного тунелю залізничного вокзалу до вул. Героїв Сталінграду (по вул. Макаренка та вул. Крупської);
• виконати роботи по капітальному та поточному ремонту доріг міста;
• розпочати роботи по спорудженню огорож на діючих кладовищах міста;
• виконати роботи по розробці ПКД на реконструкцію внутрішньоквартальних мереж зовнішнього освітлення центральної частини міста;
- придбати для КП «ЗЖЕК №1» - спеціальне обладнання для використання у технологічному процесі ремонту покрівель із застосуванням сучасних технологій та матеріалів, а саме: установка безповітряного напилення УБН-01 з бензинним двигуном.
           Виконавчий комітет, заслухавши інформацію завідуючого сектором з питань надзвичайних ситуацій міськвиконкому "Про стан цивільного захисту в місті" визнав роботу органів управління і сил міської ланки обласної підсистеми ЄДСЦЗ щодо забезпечення цивільного захисту території і населення міста в 2012 році задовільною, але такою, що потребує покращення в 2013 році. Також члени виконкому затвердили план основних заходів цивільного захисту міста на 2013 рік. Керівникам міських спеціалізованих служб цивільної оборони доручено:
- до 20 січня 2013 року організувати і провести наради з підведення підсумків діяльності служби за рік, розробити та затвердити відповідні плани основних заходів цивільного захисту на 2013 рік з визначенням конкретних термінів та відповідальних за виконання;
- протягом 2013 року забезпечити контроль за ходом виконання вищевказаних планів, передбачивши при цьому періодичне заслуховування відповідальних за виконання відповідних заходів, розгляд результатів їх роботи на оперативних нарадах.
         Члени виконкому обговорили та взяли до відома інформацію про підсумки роботи із зверненнями громадян, що надійшли до виконавчого комітету Знам`янської міської ради протягом 2012 року.
           Виконавчий комітет затвердив перспективний план роботи виконавчого комітету Знам’янської міської ради на 2013 рік та план роботи на I квартал 2013 року.
Члени виконкому розглянули ряд питань, які містять інформацію з обмеженим доступом, зокрема, про надання статусу дитини, позбавленої батьківського піклування ; про розгляд заяви стосовно призначення опікуна; про взяття на квартирний облік та внесення змін до облікових справ з квартирного обліку; про надання одноразової допомоги дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування, після досягнення 18-річного віку.
          Виконавчим комітетом також було розглянуто ряд інших питань, з яких були прийняті відповідні рішення.

Категорія: Експрес інформація | Переглядів: 681 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0