Вівторок, 21.05.2024, 19:05

Головна » 2012 » Вересень » 18 » 11 жовтня 2012 року відбудеться захист міської програми "Центральний регіон - 2015"

12         17 вересня 2012 року під головуванням начальника управління містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Н.Брунцвік відбулася нарада з керівниками комунальних підприємств міста з питання захисту міської програми «Центральний регіон – 2015»
У нараді прийняли участь Дегтяр Едуард Григорович- головний механік КП «Знам’янська ЖЕК№1»; Джулай Олександр Миколайович – начальник комунального підприємства «Міська аварійна служба»; Желудченко Сергій Володимирович – керівник ЗСМКП «Ритуал»; Качанов Ігор Олексійович – начальник відділу містобудування та архітектури УМА та ЖКГ; Лапіна Юлія Анатоліївна – головний спеціаліст управління містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства, Лаптєва Любов Олександрівна – керівник КП «Шляховик»; Лобов Валентин Борисович – начальник відділу «Спецінспекція» УМА та ЖКГ; Лопатюк Петро Васильович – головний спеціаліст відділу «Спецінспекція» УМА та ЖКГ; Філіпенко Олег Сергійович – заступник начальника управління містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства.
У ході наради Брунцвік Н.В. ознайомила присутніх з заходами міської програми «Центральний регіон - 2015», затвердженої рішенням міської ради від 30.03.2012 року №534 «Про внесення змін до рішення міської ради від 28.10.2011 року №387 «Про затвердження міської Програми «Центральний регіон - 2015». 23 серпня 2012 року прийнято розпорядження міського голови №157 «Про затвердження плану заходів по підготовці до захисту міської програми «Центральний регіон - 2015», який відбудеться 11 жовтня 2012 року в приміщенні міського Палацу культури .
За наслідками проведеної наради були дані відповідні доручення.

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 793 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0