Головна »
2011 » Грудень » 15 » 15 грудня - День працівників суду
14:08 15 грудня - День працівників суду |
15 грудня 2011 року від імені Знам'янської міської ради та її виконавчого комітету перший заступник міського голови В.Джулай привітав працівників Знам'янського міськрайонного суду з професійним святом.Шановні судді та працівники апаратів судів! Щиро вітаю вас з Днем працівників суду! В період бурхливих подій та стрімких змін у житті нашого суспільства, суддівський корпус України з гідністю протистоїть тиску різних політичних сил і залишається гарантом захисту прав, свобод та інтересів громадян. Своєю щоденною працею працівники судової гілки влади зберігають мир, суспільну злагоду та політичну стабільність в країні. Тож нехай нашу почесну працю завжди супроводжує успіх, а кожний день повниться плідним змістом і наближає нас до спільної мети – утвердження верховенства права в нашій державі! Зичу вам здоров’я, енергії, натхнення для нових звершень на ниві здійснення правосуддя! Хай не зрадять вас витримка та сила духу, не вичерпуються джерела наснаги та оптимізму і завжди повняться сонячним теплом та достатком ваші оселі! - промовив Володимир Олександрович.
|
Категорія: Експрес інформація |
Переглядів: 738 |
Додав: Admin
| Рейтинг: 0.0/0 |