П`ятниця, 19.04.2024, 00:42

Головна » 2015 » Лютий » 13 » 15 лютого - День вшанування учасників бойових дій на території інших держав
15 лютого - День вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Шановні ветерани-інтернаціоналісти! Шановні знам’янчани!

В цей день ми висловлюємо слова пошани тим воїнам, які пройшли через випробування Афганської війни. Ви витримали тяжкі військові будні, демонстрували приклади мужності, офіцерської честі та відчули, що таке війна.

Тисячі українських військовослужбовців свого часу пройшли через вогонь війни в Афганістані. Вона принесла нашому народові численні трагедії та біль утрат. Ми пам`ятаємо про кожного полеглого співвітчизника.

Під час війни на території іншої держави Ви були у перших рядах боротьби за правду. Сьогодні воїни – афганці боронять незалежність вже рідної Батьківщини. У світлі важких подій, котрі ми переживаємо, до багатьох громадян прийшло розуміння того, що для нас та прийдешніх поколінь найбільше значення має цілісність нашої країни.

Схиляємо голови перед тими, хто пролив свою кров заради забезпечення миру. Ми завжди будемо пам’ятати всіх тих, хто не повернувся. Дякуємо Вам за щоденний подвиг, героїзм з якими Ви і сьогодні захищаєте Україну.

З повагою міський голова І.Крижановський

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 864 | Додав: Admin | Рейтинг: 3.0/2