Четвер, 25.04.2024, 08:48

Головна » 2011 » Жовтень » 1 » 1 жовтня-Міжнародний День людей похилого віку та День ветерана
1 жовтня-Міжнародний День людей похилого віку та День ветерана

12Знам’янська міська рада, її виконавчий комітет від усього серця вітають вас з Міжнародним днем громадян похилого віку. Цього дня ми віддаємо данину глибокої поваги вам, ветеранам, чий внесок у розвиток нашого рідного міста дуже вагомий.
Слова подяки вам мають лунати кожного дня, тому що саме ви будували нашу країну, виборювали її незалежність. Держава має бути вдячна за це і мусить забезпечити вам гідне життя, тому що ви його заслужили!
Ваша праця, ваше ставлення до людей та духовних цінностей – це приклад для наслідування сучасній молоді, саме пізнаючи ваше життя, вона будує своє.
Високе почуття обов`язку, відповідальності перед громадою міста – риси, що притаманні людям похилого віку і сьогодні вони набувають вагомих цінностей.
Бажаю вам, шановні ветерани, міцного здоров`я, щасливої долі, спокою, радості, добра і віри в краще життя.
Хай виповнюються ваші бажання, хай вас люблять, цінують і піклуються про вас - ви того варті!

З повагою,
міський голова
Ігор Крижановський

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 812 | Додав: Admin | Рейтинг: 5.0/1