08:27 1 жовтня-Міжнародний День людей похилого віку та День ветерана | |
![]() Слова подяки вам мають лунати кожного дня, тому що саме ви будували нашу країну, виборювали її незалежність. Держава має бути вдячна за це і мусить забезпечити вам гідне життя, тому що ви його заслужили! Ваша праця, ваше ставлення до людей та духовних цінностей – це приклад для наслідування сучасній молоді, саме пізнаючи ваше життя, вона будує своє. Високе почуття обов`язку, відповідальності перед громадою міста – риси, що притаманні людям похилого віку і сьогодні вони набувають вагомих цінностей. Бажаю вам, шановні ветерани, міцного здоров`я, щасливої долі, спокою, радості, добра і віри в краще життя. Хай виповнюються ваші бажання, хай вас люблять, цінують і піклуються про вас - ви того варті! З повагою, міський голова Ігор Крижановський | |
|