15:33 Представлення в.о.начальника МВ УМВС України в місті Знам'янка | |
![]() Ним став Крищенко Андрій Євгенович,1972 року народження. Після урочистого представлення відбулась спільна нарада, на якій міський голова І.Крижановський, голова районної державної адміністрації В.Горб, виконуючий обов'язки начальника МВ УМВС України в м.Знам'янка А. Крищенко обговорили проблемні питання стосовно роботи правоохоронних органів міста та району. | |
|