П`ятниця, 19.04.2024, 01:22

Головна » 2016 » Червень » 08
Міський голова Сергій Іванович Філіпенко  провів засідання виконавчого  комітету, на розгляд  якого виносилось  дванадцять  питань,  одинадцять  з яких були  затверджені  з доповненням.
Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 904 | Додав: zinkovskayai | Дата: 08.06.2016

«Під час проведення слідчо-оперативних заходів було встановлено, що чоловік напередодні вже заходив до магазину, взяв із полички електричну зубну щітку вартістю більше 400 гривень, відірвав від неї магнітну стрічку та поклав під ... Читати далі »

В народі говорять, що добра людина – це щаслива людина, і доброта обов’язково повертається до того, хто її віддає.

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 1084 | Додав: Admin | Дата: 08.06.2016

Міський голова Сергій Іванович  Філіпенко привітав   з Днем  народження  секретаря Знам’янської Другої селищної ради Лазарєву Надію Василівну.
Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 702 | Додав: Admin | Дата: 08.06.2016