Неділя, 05.05.2024, 23:50

Головна » 2013 » Квітень » 19 » 20 квітня 2013 року відбудеться загальноміський суботник по благоустрою міста
20 квітня 2013 року відбудеться загальноміський суботник по благоустрою міста

12         19 квітня міський голова І.Крижановський провів нараду з керівниками підприємств, установ, організацій усіх форм власності з питання проведення двомісячника з благоустрою міста. Заступник міського голови А.Заруцький проінформував про стан виконаних робіт підприємствами, установами, організаціями міста у рамках двомісячника з благоустрою.
20 квітня 2013 року відбудеться загальноміський суботник по благоустрою міста. Андрій Анатолійович звернув увагу керівників на наведення належного санітарного стану на закріплених територіях.
12          Під час наради дано доручення керівникам надати інформацію про роботи, виконані під час суботника, секретарю штабу Стриженко Н.Г.
Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 577 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0