Четвер, 25.04.2024, 12:22

Головна » 2016 » Травень » 20 » 21 травня - День Європи
21 травня - День Європи
           Шановні знамянчани!

Вітаю Вас із Днем Європи!

День Європи – це свято єднання європейських народів, до сім’ї яких без сумніву належить і  український.
   Більш як тисячолітня історія України та революційні події 2014 року чітко засвідчують наше прагнення жити у заможній, демократичній, правовій європейській державі.

Впевнений, що, незважаючи на всі перепони і труднощі, які постали на шляху інтеграції в Європу, Україна стане повноправним членом політичних та економічних європейських структур і, як наслідок, отримає новий поштовх для культурного та економічного розвитку.

Будьмо певні: для нас Європа розпочинається не за кордонами України,а в

а        серці кожного.

Терпіння та рішучості, ініціативності та успішності всім нам у справі                              становлення України як  Європейської держави!

З повагою,

Міський голова                                                               С.Філіпенко

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 788 | Додав: zinkovskayai | Рейтинг: 3.0/6