Середа, 03.07.2024, 20:22

Головна » 2012 » Вересень » 21 » 22 вересня в Україні відзначається День партизанської слави
22 вересня в Україні відзначається День партизанської слави

12         22 вересня в Україні відзначається День партизанської слави – свято вшанування героїчного подвигу уславлених партизанів і підпільників Великої Вітчизняної війни, свято - людей сильних духом і з чистою совістю, котрі не шкодували життя для перемоги над загарбниками. У церкві Сергія Радонезького настоятель церкви о. Василь відслужив поминальну панахиду по загиблих учасниках підпільно-партизанського руху.
21 вересня біля пам'ятного знаку на честь партизан Чорного лісу у сел. Водяне відбулися урочистості з нагоди Дня партизанської слави. У заходах взяли участь керівництво міста, учасники підпільно-партизанського руху, члени міської організації ветеранів України, представники громадськості. Під час урочистостей міський голова привітав учасників зібрання зі святом, подякував учасникам підпільно-партизанського руху, які проживають у нашому місті, Бобровій Марії Іванівні, Кучерявій Тамарі Сидорівні, Куценко Софії Іванівні, Шумейку Віктору Зосимовичу за усе пережите, вистраждане і здійснене, побажав мирного світлого неба і довгих років життя, вручив квіти та продуктові набори. Зі словами привітання звернувся до присутніх секретар міськкому КПУ Смик О.С.

12          Хвилиною мовчання, покладанням квітів вшанували присутні пам’ять загиблих учасників підпільно-партизанського руху.
Міський голова Крижановський І.Б., відвідав на дому учасників підпільно-партизанського руху Лісову Віру Іванівну, Погрібного Івана Миколайовича, Несіну Ганну Іванівну, вдів партизан Зубаху Нелю Борисівну та Давидову Лідію Андріївну, вручив їм квіти та продуктові набори.

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 789 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0