Субота, 04.05.2024, 09:38

Головна » 2013 » Серпень » 2 » 25-річний ювілей народного аматорського хору локомотивного депо Знам’янка Одеської залізниці “Джерело”
  25 років захоплює високий професіоналізм народного аматорського хору локомотивного депо Знам’янка Одеської залізниці "Джерело”, гармонійне співзвуччя голосів, тонкий ліризм і надзвичайна задушевність у співі. Живить їхню творчість народна пісня – дзвінкоголосе джерело, яке ніколи не пересихає.

Ось і сьогодні зібралися у міському Палаці культури всі ті, хто шанує і любить наш безцінний духовний скарб – народну пісню. Зібралися, щоб привітати з 25-річчям від дня створення народний аматорський хор.

Колектив заснований в 1988 році профспілковою організацією локомотивного депо Знам’янка Одеської залізниці. Свій перший концерт колектив художньої самодіяльності провів у вересні 1988 року на базі депо.

Склад нового хорового колективу включає машиністів, помічників машиніста, фінансистів, слюсарів, керівників, прибиральників, операторів, а також ветеранів підприємства.

З 1995 року по теперішній час колектив очолює випускниця Олександрійського училища культури Віта Анатоліївна Кулик.
В 2000 році колективу присвоєно почесне звання «народного».

На початку свята міський голова Ігор Борисович Крижановський привітав ювілярів, подякував одному із найвідоміших і найулюбленіших колективів нашого міста за любов до народної пісні, за збереження народних традицій рідного краю. Ігор Борисович побажав народному аматорському хору, щоб його неперевершена яскрава творчість і надалі хвилювала серця вдячних шанувальників.
В свою чергу ювіляри подарували знам’янчанам неперевершений концерт.

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 985 | Додав: Admin | Рейтинг: 2.0/4