Головна »
2011 » Квітень » 26 » 25-ті роковини Чорнобильської катастрофи
10:44 25-ті роковини Чорнобильської катастрофи |
З нагоди 25-х роковин Чорнобильської катастрофи було проведено урочисту ходу та реквієм пам`яті жертв Чорнобильської катастрофи з покладанням квітів до пам`ятного знаку, в яких взяли участь ліквідатори наслідків аварії на ЧАЕС, трудові колективи підприємств, установ, організацій міста. По закінченню у Будинку дитячої та юнацької творчості був проведений тематично-урочистий захід «Дзвони Чорнобиля», на якому виступили міський голова І.Крижановський, голова міської громадської організації "Союз-Чорнобиль" С.Кураєв. Урочиста частина супроводжувалась відеосюжетами, підготовленими міською телерадіокомпанією та тематичними хореографічними виступами дитячих колективів художньої самодіяльності..
|
Категорія: Новини міської ради |
Переглядів: 745 |
Додав: Admin
| Рейтинг: 0.0/0 |