Середа, 24.04.2024, 09:41

Головна » 2015 » Квітень » 26 » 26 квітня - 29-ті роковини аварії на ЧАЕС
26 квітня - 29-ті роковини аварії на ЧАЕС
  Сьогодні, 26 квітня, вся Україна відзначає сумну дату в новітній українській історії – 29 – роковини аварії на Чорнобильській атомній станції, подію, яка змінила Україну і змінила весь світ.
  У цей день в УПЦ Преподобного Сергія Радонезького відбулася поминальна панахида по жертвах Чорнобильської катастрофи, яку відслужив настоятель церкви, благочинний Знам’янського округу о. Василь (Мазурок), за участю керуючої справами міськвиконкому Меренкової Л.І., членів Знам’янської міської громадської організації «Союз-Чорнобиль».
   Потім ліквідатори поклали квіти до пам’ятного знака на честь знам’янчан та мешканців району, які брали участь у ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих.

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 815 | Додав: Zagorod | Рейтинг: 2.6/5