Понеділок, 06.05.2024, 05:19

Головна » 2013 » Квітень » 23 » 27 квітня 2013 року в Україні святкуватимуть 100 – річчя від дня народження двічі Героя Соціалістичної Праці Марії Харитонівни Савченко

12         Кожна епоха має своїх героїв. Так було завжди і так буде. Змінюються часи, державний устрій, пріоритети, орієнтири. Але незмінними залишаються вічні загально людські цінності – працелюбність, мужність, сміливість, відданість своїй справі. Саме ці якості повною мірою були притаманні уродженці славетної Сумщини Марії Харитонівні Савченко. Новатор колгоспного виробництва, заслужений працівник сільського господарства УРСР, двічі Герой Соціалістичної Праці, мужня, чесна й працьовита людина, яка свого часу доклала багато зусиль для збереження виведеної у передвоєнні роки Лебединської бурої породи великої рогатої худоби. Разом з тим – щира, привітна, гостинна господиня, уособлення української жінки – матері, жінки – трудівниці, жінки – берегині, - особистість Марії Харитонівни, безперечно, варта найгучніших слів і щирого захоплення. 27 квітня 2013 року в Україні святкуватимуть 100 – річчя від дня народження двічі Героя Соціалістичної Праці Марії Харитонівни Савченко. До цієї знаменної дати у міській юнацькій бібліотеці пройшов урок патріотичного виховання «Трудовий подвиг Марії Харитонівни Савченко». На захід були запрошені учні 7 – А класу ЗОШ №3 (кл. кер. Півторак Л.Д.). Досліджуючи трудовий і життєвий шлях М.Х.Савченко, напрошується висновок, що з висоти столітнього ювілею великої героїні, вона залишається тим взірцем величності для прийдешніх поколінь, який є вагомою складовою історії українського народу. Вшанування пам’яті цієї достойної людини дозволить зберегти і розвинути славні традиції українського народу, зміцнити його єдність, сприятиме патріотичному вихованню підростаючого покоління.
Категорія: Новини культури | Переглядів: 839 | Додав: Admin | Рейтинг: 1.0/2