Субота, 20.04.2024, 13:11

Головна » 2016 » Вересень » 30 » 30 вересня Всеукраїнський день бібліотек
30 вересня Всеукраїнський день бібліотек
Традиційно 30 вересня відзначають своє професійне свято бібліотекарі.
Справжніми помічниками та порадниками на шляху до вершин знань і мудрості народу є бібліотекарі – вірні збирачі духовних скарбів, провідники у світ нового і непізнаного. Саме ви, бібліотекарі, допомагаєте читачам бути обізнаними у сучасних проблемах, пізнавати реальну картину світу.

Дехто стверджує, що в наш бурхливий час новітніх інформаційних технологій книга втрачає свою  роль та місію у суспільстві. Та я впевнений, що це не так, адже книги були і будуть ядром бібліотеки. Ставлення до книг є мірилом цивілізованості, інтелектуального і  морального здоров’я нації.

Бажаю Вам, шановні бібліотекарі, творчої наснаги, міцного здоров’я, натхнення, радості, щастя, добра і нових успіхів у вашій благородній просвітницькій справі.

З повагою,

Міський голова                                                                                   С.Філіпенко

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 708 | Додав: Admin | Рейтинг: 3.0/4