Субота, 20.04.2024, 04:49

Головна » 2013 » Грудень » 3 » 3-е грудня - Міжнародний день інвалідів
3-е грудня - Міжнародний день інвалідів
Ініціатором проведення цього символічного дня стала Організація Об'єднаних Націй. Основною метою всіх заходів, які присвячені Міжнародному дню інвалідів, є інформування суспільства в напрямку підтримки людей з обмеженими фізичними можливостями. ООН закликає всіх діяти так, щоб соціальні умови життя інвалідів поліпшувалися і були комфортними для них.

У цей день селищний голова Філіпенко С.І. та заступник голови спілки підприємців селища Базавлук О.О. завітали до деяких інвалідів селища. З кожним відбулася щира розмова, люди з обмеженими фізичними можливостями розповіли про свої проблеми. Також, їм було вручено невеликі подарункові набори.

Суспільство повинно розуміти, що інвалідність - це не вирок. Практика показує, що інваліди можуть бути і стають повноцінними і високо ефективними членами суспільства, відмінними фахівцями і навіть політиками, економістами, соціально активними людьми, які надихають багатьох, в тому числі і абсолютно здорових членів нашого суспільства. Слід пишатися перемогою української параолімпійської збірної, яка здобула 32 золоті, 24 срібні й 28 бронзових нагород на олімпіаді в Лондоні у 2012 році. А ще хочеться пригадати всесвітньо відомих людей з обмеженими можливостями: Мігеля Сервантеса - класика світової літератури, Людвіга ван Бетховена - німецького композитора, Сару Берна́р - французьку актрису, Франкліна Делано Рузвельта - 32-го президента США, Маресьєва Олексія Петровича — радянського льотчика-аса, Героя Радянського Союзу.

Категорія: Новини смт Знам’янка Друга | Переглядів: 876 | Додав: Admin | Рейтинг: 1.0/2