Середа, 24.04.2024, 10:33

Головна » 2017 » Листопад » 13 » 40 років із життя міського Палацу культури
40 років із життя міського Палацу культури
10 листопада в міському Палаці культури відбулося яскраве, феєричне театралізоване свято творчості «Ярмарок талантів» до Всеукраїнського Дня працівників культури та аматорів народної творчості і з нагоди відзначення 40-я міського Палацу культури.

Працівники культури, учасники гуртків, клубів, колективів — люди, які присвятили своє життя творчості. Саме їм був присвячений цей концерт.

Саме вони  створили для вдячного глядача, який заповнив увесь зал міського Палацу культури, незабутній веселий, музично-розважальний захід. Свято знам’янчанам подарували: народний аматорський ансамбль української пісні і танцю «Барвінок» кер. Заслужений працівник культури України – Є. Мельниченко, зразковий танцювальний колектив «Веселка» кер. Т. Часник, колектив бального танцю «Фурор  Данс»  кер. Є. Суботін, театральний колектив «Діалог» кер. С. Бойко, переможиця Всеукраїнських конкурсів вокального співу  С. Свірідова, депутат міської ради -  В. Мацко, народний хор «Джерело» локомотивного депо  кер. В. Кулик, колектив бального танцю «Грація» кер. В. Кондратюк, духовий оркестр – кер. В. Ярмиш, виставка  робіт умільців  міської асоціації народних майстрів міста та самодіяльних художників "Промінь"

Наприкінці заходу секретарем міської ради Н. Клименко була вручена Грамота Знам’янської міської ради Палацу культури за 40-річну плідну працю та сертифікат на 65 тисяч гривень на придбання нового проектору за кошти міського бюджету.

«Прийміть мої найщиріші вітання з нагоди  вашого професійного свята. Свята тих, для кого творчість, освіченість, вихованість, духовність, національні традиції стали головними життєвими орієнтирами.
Ваша нива завжди встелена добрими плодами, новими здобутками і високими досягненнями. Без вашого доброго серця, ініціативності, творчої думки та справжнього подвижництва неможливі реальні зміни у нашому суспільному житті», підкреслила у своєму вітанні секретар міської ради.

У день свого професійного свята працівники культури МПК -  Світлана Бойко, Наталія Альошина, Вікторія Кравченко були відзначені подяками від Департаменту  культури та культурної спадщини Кіровоградської ОДА за особистий внесок у розвиток культури.  Почесну грамоту міської ради отримала культорганізатор міського Палацу культури Вікторія Петрашова.
Категорія: Новини культури | Переглядів: 803 | Додав: Admin | Рейтинг: 3.0/4