Четвер, 25.04.2024, 03:45

Головна » 2014 » Лютий » 14 » 80 річний ювілей голови квартального комітету
80 річний ювілей голови квартального комітету

15 лютого своє 80 – річчя відзначає голова квартального комітету № 33 Харченко Володимир Лукич. Саме цього дня міський голова Ігор Крижановський привітав ювіляра. Ігор Борисович від імені виконавчого комітету Знам'янської міської ради привітав одного із найактивніших членів органів самоорганізації населення.

Володимир Лукич є головою квартального комітету більше 20 – ти років. Він сумлінно та відповідально виконує покладені на нього обов'язки квартального, знає кожного жителя своєї території, постійно турбується проблемами комітету.

Міський голова подякував ювіляру за сумлінну добросовісну працю та побажав здійснення всіх планів та задумів!

"Прийміть слова вдячності за Ваше щедре серце, за терпіння, за природний дар доброти, за високе почуття відповідальності, за добросовісну багаторічну працю на громадських засадах".
Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 764 | Додав: Admin | Рейтинг: 3.0/2