П`ятниця, 29.03.2024, 04:07

Головна » 2014 » Липень » 14 » 90-річний ювілей
90-річний ювілей

10 липня цього року селищний голова Знам’янки Другої Філіпенко С.І. та депутат селищної ради Лазарєва Н.В. привітали із ювілейною датою – 90-річчям від дня народження мешканця селища Семенкова Івана Федоровича.

Свій трудовий шлях Іван Федорович розпочав з 14 років. 50 років працював в механізованій дистанції вантажно-розвантажувальних робіт Одеської залізниці. Його сумлінна та багаторічна праця була неодноразово відмічена керівництвом залізниці.

Іван Федорович має двох дітей, онуків та правнуків. Незважаючи на свій поважний вік, до життя відноситься оптимістично та має позитивний настрій на майбутнє.

Філіпенко С.І. та Лазарєва Н.В. побажали імениннику міцного здоров’я, довголіття, поваги та любові від своїх рідних.
Категорія: Новини смт Знам’янка Друга | Переглядів: 891 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0