Середа, 01.05.2024, 12:31

Головна » 2014 » Травень » 7 » 9 травня – це день, який уособлює героїзм, силу духу, ратну працю й вічну скорботу за мільйонами українських доль
Щороку в травні ми відзначаємо День Перемоги. Дорогою ціною заплатив український народ за участь у найстрашнішій за всю світову історію війні 1941-1945 рр. Не зітреться в пам'яті людській, не йде в забуття великий подвиг і велика трагедія нашого народу - його битва, його перемога над фашистами. Можна по-різному ставиться до Великої Вітчизняної війни, по-різному її називати, але хіба можна забути тих, хто віддав своє життя для щастя інших.

Напередодні Дня Перемоги, 7 травня, у залі засідань виконавчого комітету Знам’янської міської ради відбулися урочистості, присвячені святкуванню 69-річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні.

В урочистостях взяли участь ветерани Великої Вітчизняної війни, міський голова Ігор Крижановський, секретар міської ради Надія Адамович, селищний голова смт. Знам’янка Друга Сергій Філіпенко, голова Знам’янської міської організації ветеранів України Ганна Бабійчук, перший секретар Знам’янського міськкому Комуністичної партії України О.Смик.

Ветеранів, учасників бойових дій, трудівників тилу привітав міський голова Ігор Крижановський.

У своєму вітальному слові Ігор Борисович підкреслив: «9 травня – це день, який уособлює героїзм, силу духу, ратну працю й вічну скорботу за мільйонами українських доль, нездійсненних мрій і задумів. Для нас, нащадків солдатів Великої Перемоги, найвищою життєвою істиною є вірність їх справі і громадянському обов’язку, довічна синівська шана і повага».   12

Ветеранам Великої Вітчизняної війни вручено Почесні грамоти Кіровоградської облдержадміністрації та обласної ради.

Вихованці Центру дитячої та юнацької творчості подарували сивочолим ветеранам святковий концерт та настрій.

На закінчення заходів на галявині "Ветеран" для ветеранів була організована святкова програма та солдатська каша.
Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 978 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0