Вівторок, 16.04.2024, 00:17
Вхід | Вихід | RSS
Javascript DHTML Drop Down Menu Powered by dhtml-menu-builder.com
Belarusian  English  Russian  Ukrainian 

Меню

Пошук

Погода та курс валют

Погода
Погода у Знам'янці

вологість:

тиск:

вітер:Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Опитування

СтатистикаОнлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0

Інформаційний портал


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Відео про місто

Корисні посилання

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Головна » 2013 » Листопад » 13 » Активний діалог влади та громадськості – запорука стабільного розвитку держави
21:33
Активний діалог влади та громадськості – запорука стабільного розвитку держави
    
12
Члени громадської ради при виконавчому комітеті Знам’янської міської ради, обрані у січні цього року, вкотре зібралися на засідання, яке вела голова громадської ради Коленченко Надія Іванівна. У роботі громадської ради взяв участь міський голова Крижановський І.Б. 

На початку голова громадської ради Коленченко Н.І. відзначила, що у місті закріпилася практика активної взаємодії з органами самоорганізації населення, дорадчими органами міської ради та ініціативними громадянами. В результаті тісної співпраці з громадськістю протягом даного періоду вдалося провести ряд заходів та акцій суспільного значення.    
12
 
Одне із головних питань, на сьогодні , як для влади, так і для громадськості – проект міської програми соціального розвитку міста на наступний рік. Підкреслила небайдуже ставлення до того, як розвиватиметься місто надалі, як забезпечуватиметься його життєдіяльність. 

З цього приводу до слова запросили начальника відділу економічного розвитку, промисловості, інфраструктури та торгівлі Кирпу О.М . Олена Миколаївна розповіла про те, що громада міста активно долучається до різноманітних проектів, які втілюються на території міста. «Метою Програми є забезпечення сталого розвитку реального сектору економіки, активізації інвестиційної діяльності для створення належних умов для життєдіяльності, підвищення добробуту населення міста, налагодження плідного діалогу між владою та представниками громадянського суспільства», - зазначила О.Кирпа.

Левова частина завдань, поставлених перед містом програмою є заходами соціального характеру, а саме : "Освіта" – 17 проектів, "Комунальна інфраструктура" – 14 проектів, "Охорона здоров'я" – 3 проекти, "Соціальний захист" – 3, "Культура" – 3, "Спорт" – 2 та "Містобудівна документація" – 1. 
Основним завданням міської влади на 2014 рік є:

• добудова загальноосвітньої школи  № 5, що дасть можливість ліквідувати стовідсотково двохзмінну систему навчання в місті та створить сприятливі умови для здобуття освіти 850 школярам;
• капітальні ремонти приміщень загальноосвітніх школ (1495 учнів) та дитячих навчальних закладів (406 дітей дошкільного віку) міста ( в т.ч. заміна вікон на енергозберігаючі), що дасть можливість утеплити приміщення та зекономити енергоносії;
• капітальний ремонт центру дитячої та юнацької творчості забезпечить комфорт та затишок понад 700 вихованцям, що займаються хореографією, співами, вивчають народні промисли та ін.;
• реконструкція корпусів №№ 1-2 в дитячих навчальних закладах № 7 "Казачок". Реалізація проекту дасть змогу додатково охопити дошкільною освітою 90 дошкільнят.
• проведення проти радонових заходів у навчальних закладах міста та селища.
У програму внесено придбання нових холодильників, плит та заміна конфорок на енергозберігаючі, в школах і садочках міста, ремонт та придбання шкільних парт.

І це не повний перелік завдань, які мають бути реалізовані в галузі освіти.

Велика увага приділятиметься соціально незахищеним верствам населення міста, а саме інвалідам ВВВ, в квартирах яких і надалі будуть проводитися капітальні ремонти державним коштом.

Заплановано завершення капітальних і поточних ремонтів закладів культури міста, продовження ремонтів житлових будинків, ліфтового господарства міста, покрівель багатоквартирних житлових будинків, реконструкцій мережі водопостачання, водовідведення та газопостачання будинків.

Аби підвищити інвестиційну привабливість міста в програму включені заходи щодо ремонту доріг та тротуарів , ремонту автобусних зупинок, освітлення вулиць міста та селищ, озеленення вулиць та парків .

Проект програми соціального і економічного розвитку м. Знам’янки на 2014 рік викликав жваве обговорення серед членів громадської ради. Особлива увага була зосереджена на важливих для життєдіяльності міста питаннях – ремонту доріг та тротуарів, відновлення зовнішнього освітлення вулиць міста, вжиття проти радонових заходів з метою збереження здоров’я дітей.

У ході обговорення до співрозмови долучився міський голова І.Крижановський. «Функціонування місцевого самоврядування у більшості територіальних громад сьогодні знаходиться на стадії активного розвитку, тому Президент України ставить перед регіонами завдання щодо активізації розвитку громадянського суспільства та залучення громадськості до формування та реалізації державної і регіональної політики», - зазначив міський голова І.Крижановський та підкреслив: «Міська влада завжди готова до діалогу, для нас важлива думка громадськості, долучення членів територіальної громади до обговорення цього важливого документу».

Член громадської ради Клименко Н.М. зазначила, що основними завданнями розвитку громадянського суспільства міста в контексті Програми соціально-економічного розвитку має бути забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації регіональної політики; проведення роз’яснювальної роботи серед громадських організацій, трудових колективів щодо реалізації виконавчою владою започаткованих соціально-економічних реформ та регіональних ініціатив.

Підсумовуючи обговорення програми, голова громадської ради Н.Коленченко запропонувала з метою залучення громадськості до формування та реалізації регіональної політики, зокрема, програми соціально-економічного розвитку міста ,винести на обговорення з мешканцями Знам’янки під час сходів громадян у листопаді поточного року програму економічного і соціального розвитку м. Знам’янка на 2014 рік. «Забезпечення участі громадськості та його інститутів у формуванні регіональної політики – вимога Президента України», - зазначила Надія Іванівна.Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 1014 | Додав: Admin | Рейтинг: 3.0/2

Кировоград: новости и сайты