Понеділок, 06.05.2024, 17:07

Головна » 2013 » Липень » 1 » Актуальна тема!
Актуальна тема!

12          Верховна Рада України відклала до 1 січня 2014 року введення штрафних санкцій за неподання до податкових інспекцій звітності, пов'язаної із застосуванням електронних реєстраторів звітних операцій.
За Закон "Про внесення відповідних змін до законодавства у зв'язку із прийняттям Податкового кодексу" проголосували 293 народних депутата із 370, зареєстрованих у залі.
Закон продовжує до 1 січня 2014 року термін введення обов'язкової подачі до органів Міндоходів звітності, пов'язаної із застосуванням реєстратора розрахункових операцій та розрахункових книжок по дротових або бездротових каналах зв'язку без застосування фінансових санкцій за її неподання.

Сектор зв’язків з ЗМІ та громадськістю

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 834 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0