Четвер, 02.05.2024, 00:21

Головна » 2013 » Травень » 21 » Актуальна тема! Електронним ключем Міндоходів можна звітувати до органів Пенсійного фонду та статистики

12         Знам»янська ОДПІ доводить до відома платників податків, що відтепер ключ електронного підпису, виданий Акредитованим центром сертифікації ключів Міністерства доходів і зборів, дає змогу звітувати в режимі он-лайн не лише до органів Міндоходів, а й до органів державної статистики України та Пенсійного фонду України, використовуючи безкоштовний он-лайн сервіс « і FinZvit». Нагадаємо платникам, що продовжується видача безкоштовних сертифікатів закритих та відкритих ключів для подання звітноті в електронному вигляді, а також закликаємо платників , які вже мають такі ключі електронного цифрового підпису звітувати « електроннкою» і до Пенсійного фонду України та Державної служби статистики.

Завідувач сектору зв»язків з ЗМІ та громадськістю               Кудлай О.В.

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 817 | Додав: Admin | Рейтинг: 5.0/1